Mladý, sexi a iba môj přehled

Mladý, sexi a iba môj
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179525/mlady-sexi-a-iba-m-j-179525.jpg 4 9 9

Keď sa ním nechá zviesť prvý raz, neverí, že môže byť skutočne jej. Je primladý, pripekný, priveľmi odlišný. Futbalista, ktorý kedysi hrával za Austria Viedeň a ktorý má s jej obyčajným svetom len veľmi málo spoločné. Veď ona je o osem rokov staršia žena s dvomi malými deťmi a so starosťami, z ktorých už nikdy neubudne. Lenže Ľuboš sa Ivany nechce vzdať. Naopak, túži jej ukázať, že žiť naplno sa oplatí a po rokoch smútku za mŕtvym manželom má na to právo! Nič však nie je dokonalé... Najmä vtedy, ak do hry vstupujú nebezpečné bývalé známosti, Ivanini svokrovci a ich snaha poštvať vnúčatá proti vlastnej matke. A tak tam, kde mala byť po rokoch znovu láska, je odrazu nenávisť a strach o to najdrahšie, čo Ivana má. O svoje deti...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mladý, sexi a iba môj. Přihlašte se a napište ho.

Jurajovamaka
05.02.2021 4 z 5

Už samotný názov Mladý, sexi a iba môj, dosť prezrádza dej knihy. Mladý, sexi bývalý futbalista a 37 ročná matka dvoch detí.. Pre mňa to bolo skôr také oddychové čítanie.

Ms.Iris
12.07.2015 4 z 5

Kniha bola predvídateľná , ale príjemne sa číta a človeku ulahodí ;)

Balenka
28.03.2015 odpad!

Hroznééééééééé. Od 10-tej strany bolo jasné ako kniha bude pokračovať a ako skončí.. Určite neodporúčam čítať..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mladý, sexi a iba môj v seznamech