Ve tvých snech přehled

Ve tvých snech
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407056/bmid_ve-tvych-snech-h6I-407056.jpg 4 233 233

Modrá volavka série

< 4. díl

Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

In Your Dreams , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve tvých snech. Přihlašte se a napište ho.

JaSl
07.02.2023 3 z 5

Nevím jestli to bylo tím, že jsem četla jen tento díl ze série nebo ne, ale první třetina knihy byla hrozná omáčka a popis asi trilionů postav ve kterých jsem měla zpočátku totální guláš taky šílený... No už jsem to chtěla odložit ale nakonec se mi Emmaline dostala pod kůži ... Už jen tím, že to nebyla nejkrásnější žena z knihy. I když teda Angela a Hedley jak byly popisovány jako "nadpozemsky krásné" to mě už nebavilo číst pořád dokola .... No vlastně se mi ani nelíbil způsob napsání té knihy ale přitom si mě kniha něčím získala a místy se zasmála.
No... kdo chcete knihu s tou největší omáčkou na světě a s popisem asi 150 zbytečných postav je kniha ta pravá.

Nika151
07.01.2023 5 z 5

Úplně jsem při nákupu přehlédla, že je kniha součástí série, naštěstí to víceméně nevadilo, ačkoliv mi bylo jasné, že některé věty narážely na děj minulých dílů. Emmaline je drsná policejní holka, která je uvnitř hodná a touží po lásce. Musí se vyrovnat s pozváním na svatbu od svého bývalého a je jí jako doprovod dohozen pohledný a milý Jack. Kniha je vtipná, nebyl tam žádná pasáž, u které jsem si přála, ať skončí a pořád se něco děje. Doporučuji pro romantiky se smyslem pro humor :)

moma08
04.08.2022 5 z 5

U tohohle dílů jsem se dost nasmála, ale občas se tam našla i smutná chvilka.
Líbilo se mi, že hlavní hrdinka nebyla dokonalá, měla se ráda taková jaká byla a našla nakonec lásku.
Jack byl občas opravdu takové trdlo, ale i tak jsem si ho zamilovala, jako ostatní mužské hlavní hrdiny v této sérii.
Jedinou výtku mám snad na to, že konce byly rychlé a na mě moc uspěchané.
Kdyby to šlo, tak dám celé série více než 5 ⭐️.
Budu moc doufat, že se u nás přeloží i poslední díl, který je o Connoru a ...
A je mi líto, že se u nás nepoužily originální přebaly knih, kde bylo opravdu stěně vlčáka a i ostatní obálky byly hezčí..

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Kniha Ve tvých snech v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech3x