Dračí chůvy přehled

Dračí chůvy https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401566/bmid_morgavsa-a-morgana-draci-chuvy-u3n-401566.jpg 5 102 102

Morgavsa a Morgana série

Morgavsa a Morgana jsou dvě čarodějky. Tedy vlastně jenom Morgavsa. Morgana se čarodějnickému řemeslu teprve učí a zatím si nevede moc dobře. To se ale změní, když se našim hrdinkám dostane do ruky dračí vejce, které musí co nejrychleji vrátit majiteli. Během dlouhé cesty na Island, kde draci žijí, prožijí nejedno dobrodružství, a Morganka se dozví jedno veliké tajemství. Oblíbené příhody malé Morgany znáte ze Čtyřlístku. Nyní vycházejí poprvé v knižní podobě!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračí chůvy. Přihlašte se a napište ho.

Avinea
včera 5 z 5

Chytré, vtipné, promyšlené a zábavné příběhy; znám ze Čtyřlístku, narazila jsem na knižní vydání, kde jsou první příběhy, které jsem neznala. Baví mě je číst velmi, oceňuji hraní se slovy i využívání odkazů na jiná díla. Líbí se mi i informace o postavách v podobě tarotových karet na předsádce.

ZuzanaK.
06.04.2024 5 z 5

Baví moc :)

Jinovatka
29.02.2024 5 z 5

Pětiletou a mě moc potěšila, vtipné momenty, hezké chování Morgavsy (až na ten jeden pohlavek, ten si mohli odpustit) jsme zvědaví na další díly

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Kniha Dračí chůvy v seznamech