Motýliky 4: Medzi štyrmi očami přehled

Motýliky 4: Medzi štyrmi očami
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498144/bmid_motyliky-4-medzi-styrmi-ocami-AKr-498144.png 5 644 644

Srdcerváči / Motýliky série

Štvrté pokračovanie najzamilovanejšieho komiksového príbehu. Nickova a Charlieho láska nebola nikdy silnejšia, no vzťahy sú aj o inom, než o motýlikoch v bruchu. Nick si všimol, že Charlieho trápi obrovský problém. Veľa neje a neustále ho ovláda úzkosť. Nick je však odhodlaný spraviť všetko pre to, aby sa Charlie cítil lepšie. Ustoja najväčšiu skúšku svojich mladých životov?... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Heartstopper. Volume 4, 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Motýliky 4: Medzi štyrmi očami. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (85)

Roscata
předevčírem 5 z 5

Miluju to. S kluky a jejich blízkými to ani jinak nejde. I když se to zdá jen jako jednoduchý romantický příběh o dvou klucích, opak je pravdou. Ale přes to, že se v každém díle objevují i těžká témata, je příběh pořád krásný a chcete ho číst.

KnihoMolka-_-
19.09.2024 5 z 5

Zatim nejsilnejsi a nejhezci dil

martina.culik
16.09.2024 4 z 5

Kniha nám ukazuje, že láska na všechny problémy nestačí a někdy je prostě třeba obrátit se na odborníky (nebo alespoň v prvním momentu na rodiče). A také je třeba vědět, že se tyto problémy mohou týkat kohokoli.

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023

Knižní novinky (30. týden)

25.07.2021

Ocenění knihy (1)

2022 - Goodreads Choice Awards (Graphic Novel & Comics)

Kniha Motýliky 4: Medzi štyrmi očami v seznamech

v Právě čtených2x