Muž v hnedom obleku přehled

Muž v hnedom obleku
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492407/bmid_muz-v-hnedom-obleku-ryq-492407.jpeg 4 308 308

Plukovník Race série

Anne Beddingfeldová, pôvabná a bystrá mladá žena so zmyslom pre dobrodružstvo, sa na stanici londýnskeho metra stane jediným očitým svedkom desivej udalosti: neznámy muž v náhlej panike spadne z nástupišťa medzi koľajnice a elektrický prúd ho na mieste usmrtí. Polícia uzavrie prípad ako nehodu, no kto je záhadný muž v hnedom obleku, ktorý sa vydával za lekára a ušiel, len čo prezrel telo obete? A čo znamená šifrovaný odkaz na lístku, ktorý pri úteku stratil? Odvážna Anne, vyzbrojená iba touto nejasnou stopou, sa rozhodne podozrivého muža vypátrať a odovzdať do rúk spravodlivosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Man in the Brown Suit, 1924

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muž v hnedom obleku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (71)

DaBuco
26.08.2024 5 z 5

Klasická Agatha Christie. Příjemný a dokonalý čtenářský zážitek.

HadleysHope
22.07.2024 5 z 5

Chvilklu jsem si na Raceho zvykal, ale nakonec jsem si ho oblíbil. Záhadné a dobrodružné. Napínavé a osvěžující.

Jaruš7
07.01.2024 3 z 5

Audiokniha.
Je to první kniha od autorky, co byla kdysi uvedena u nás na knižní trh.
Touha mládí je silná a dobrodružství láká, to pro zvídavou dívku v osidlech špionážních a polických svodů je natolik přitažlivé, takže neodolá.
Nadšení, elán a akceschopnost je zezrcadlením autorky do role hrdinky.
Něčeho bylo až moc, snad chaos a neukotvení, anebo ten romantický konec.Značku AG jsem doposud měla v jiné kategorii, takže to malé mínus.
Talentovaná pí. Agáta v rozjezdu.

Město v oblacích, Území vlků a další knižní novinky (18. týden)

01.05.2022

Knižní novinky (49. týden)

03.12.2018

Kniha Muž v hnedom obleku v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech5x