Na druhý pokus přehled

Na druhý pokus
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339538/bmid_na-druhy-pokus-C3B-339538.jpg 4 45 45

Zuzana si žije svůj víceméně poklidný život vyplněný prací, rekreačním sportem a umírněným společenským životem aniž by tušila, jak převratně jí do života zasáhne výroční setkání jejího bratra se spolužáky z fakulty. Ani po patnácti letech nevybledly Zuzaniny vzpomínky na bratrova spolužáka Filipa, kterého tenkrát beznadějně milovala. Proto ji zjištění, že bratr nabídl Filipovi dočasné bydlení v domě, který vlastní se Zuzanou napůl, pořádně šokuje. Má totiž důvod cítit se před Filipem nadmíru trapně…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na druhý pokus. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

Vatter83
01.04.2023 3 z 5

Milá romantická oddechovka, pohádka pro dospělé.

Ivana11
24.05.2022 4 z 5

Moje první kniha od této autorky, byla to příjemná oddechovka.

Aleh
21.02.2021 3 z 5

Setkání spolužáků po letech přináší do života příležitost setkání s lidmi, s nimiž jsme kdysi trávili podstatný kus svého života. Taková setkání oživí nejenom prosté setkání se spolužáky, ale přivedou na mysl a oživí dávné vztahy a lásky, na které bychom bez takového životního zastavení po mnohých letech už jen s nostalgií vzpomínali jako na události dávno zaváté časem, který se už nikdy nevrátí. A tak nějak tomu bylo i v případě hrdinky tohoto románu Zuzany, do jejíhož života po dlouhých letech vstoupil spolužák jejího bratra Filip. Oddechová četba pro čtenářky, které si oblíbily tvorbu Táni Kubátové

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na druhý pokus v seznamech