Náboj - Minulosť každého raz dostihne přehled

Náboj - Minulosť každého raz dostihne
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290978/bmid_naboj-minulost-kazdeho-raz-dostihne-cSA-290978.jpg 4 965 965

Štyridsaťročná profesorka francúzskej literatúry Caroline Cashionová začne mať bolesti v zápästí. Na lekárskom vyšetrení zistia, že ich príčinou je náboj, ktorý má v oblasti krčných stavcov. Caroline vôbec netuší, ako sa tam ocitol. Požiada rodičov o vysvetlenie, no s prekvapením zistí, že je adoptovaná a jej biologických rodičov v Atlante zastrelili, keď bola ešte dieťa. Aj ju vtedy postrelili, ale prežila. Páchateľa nikdy nechytili. Šokovaná Caroline sa rozhodne pátrať po svojich koreňoch, snaží sa zistiť podrobnosti spojené s týmto prípadom. Vyhľadá novinára, ktorý kedysi o vražde jej rodičov písal. Ten jej navrhne, že s ňou urobí rozhovor, čo by mohlo vyvolať záujem verejnosti a pomôcť jej odhaliť pravdu. Zrazu sa však z temnej minulosti vynára čoraz viac postáv, ktoré o prípade niečo vedia. Caroline pátra po vrahovi ďalej na vlastnú päsť, lebo chce stoj čo stoj zistiť, čo sa vlastne stalo a prečo. Lenže aj vrah číta noviny... Psychotriler Náboj sa vám dostane pod kožu, ovládne vašu myseľ i fantáziu a donúti vás rozmýšľať nad mnohými nezvyčajnými vecami.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Bullet, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Náboj - Minulosť každého raz dostihne. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (280)

marketabo
01.09.2024

Já jsem z knihy byla nadšená, přečetla jsem ji jedním dechem. Konec byl sice předvídatelný, ale neodradilo mě to od čtení. Ráda doporučuji tuto knihu dál, na jednu stranu oddechovka, na druhou vás nenechá v klidu.

PREBURDA
06.05.2024 5 z 5

Originální obálka knihy, která mě zlákala, i originální téma knihy. Knížka o strachu. Příběh začíná naprosto nevinně, zdravotní problémy a následné vyšetření.........roztáčí kola klidného života jedné rodiny a sním spojené zatajované informace, které nenechávají hlavní aktérku v klidu a začne pátrat sama až do extrému. Čtivé, krátké kapitoly, konec překvapivý. Doporučuji

blebuska
23.03.2024 5 z 5

Čtivá, napínavá, konec nečekaný, doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Náboj - Minulosť každého raz dostihne v seznamech

v Právě čtených9x