Město ze skla (2019) | Databáze knih

Město ze skla přehled

Město ze skla
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398780/bmid_mesto-ze-skla-ZgL-398780.jpeg 5 2552 2552

Nástroje smrti série

< 3. díl >

Clary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi. Valentýn sbírá veškeré síly, aby jednou provždy zničil všechny lovce stínů, a jediná šance, jak ho porazit, spočívá ve spolupráci s odvěkými nepřáteli. Ve třetím díle série musí Clary získat vládu nad svými nově objevenými schopnostmi, aby zachránila Skleněné město. Ale je to vůbec v jejích silách? Dotisk v roce 2024.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , #booklab
Originální název:

City of Glass, 2008


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Město ze skla. Přihlašte se a napište ho.


Nové komentáře (250)

666Jitka
včera 4 z 5

(SPOILER) Třetí díl ságy jede v obdobném duchu jako předchozí dva díly a velmi dobře se čte. Clary se učí používat své schopnosti a nadále se snaží zjistit co nejvíce informací o své minulosti a rodině. Stejně tak Jace objevuje, že ne všechny věci jsou tak, jak se zdají být. Také další mladí hrdinové ságy prochází posunem a vzhledem k okolnostem musí rychleji dospět, aby mohli býti nápomocni v boji proti ochromujícímu zlu, které touží po zkáze Skleněného města. Kniha přináší neočekávané zvraty a odhalení skutečností, z nichž některé byly velmi předvídatelné, jiné však opravdu překvapivé.

Joy
09.01.2025 4 z 5

Třetí díl ságy Nástroje smrti. Dle mého názoru zde měla autorka skončit, ale ne, musely vzniknout další tři pokračování. Hlavní dějové linky jsou důstojně uzavřeny, o to víc mě mrzí, kam se série vydala v následujícím díle (který jsem zkoušela číst, ale nebavil mě a nakonec jsem ho odložila). Každopádně Město ze skla je stejně jako předchozí dva díly - Město z kostí a Město z popela - napínavé a čtivé dílo.


knihomolka_jaja
05.12.2024 4 z 5

Zatím asi nejlepší díl, jsem zvědavá na ostatní. Konečně došlo na vysvětlení spousty věcí a dokonce i k uspokojivému závěru. Autorka by klidně mohla ukončit jako trilogii. Trochu se bojím, aby v dalších dílech nevařila z vody. Ale kdo ví... třeba budou ještě lepší.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Město ze skla v seznamech

v Právě čtených36x
v Přečtených4 259x
ve Čtenářské výzvě127x
v Doporučených367x
v Mé knihovně1 167x
v Chystám se číst535x
v Chci si koupit237x
v dalších seznamech25x