Návrat do minulosti přehled

Návrat do minulosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472571/mid_navrat-do-minulosti-1fC-472571.jpeg 4 222 222

Carter Reed série

< 2. díl

Carter se vykoupil z řad mafie, aby ochránil Emmu, ale když se do Mauriciovy rodiny vrátí starý přízrak z minula, spustí se řetězec událostí, které mohou ublížit všem. Zatímco se Carter musí rozhodnout, jestli se do řad Mauriciovy rodiny vrátí, nebo ne, vstoupí do Emmina života tvář, která je jí podivně povědomá. Dostane možnost dozvědět se víc o své vlastní rodině, zatímco napětí mezi konkurenčními mafiánskými rodinami Mauriciů a Bertalů dramaticky vrcholí. Příměří je oficiálně zrušeno, a když se oba světy střetnou, je pro Cartera rozhodnuto. Tuhle válku nezačal, ale ukončí ji. Udělá cokoli, aby Emmu ochránil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Carter Reed 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat do minulosti. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (42)

Ála1968
04.04.2024 4 z 5

První díl byl o kousek lepší,ale já mám pro ty mafiány prostě slabost.Celkově oba díly byly takové zmatenější,na jedné straně věčně opilá Teressa,Amanda,Noah a na druhé Emma a Carter, zvláštně se to prolínalo.No myslím, že Bennett Mafia nic nepřekoná

alzbeta2843
26.03.2024 4 z 5

Druhý diel bol o mnoho lepší než prvý, ale tiež sa tu vyskytovalo dosť hluchých miest. Ale Carter je úplne božský hlavný hrdina a ja som sa do neho jednoducho zamilovala. Trochu mi tu vadilo množstvo postáv a zrejme to bol zámer autorky vytvoriť zmätok a neodhaliť kto je ten zlý a kto je menej zlý. Ale zase oceňujem rozvíjanie postáv Noaha, Teressy a Amandy a veľmi rada by som si prečítala ich jednotlivé príbehy.

petraLI
26.04.2023 2 z 5

První díl mě bavil, byl zajímavě napsaný, bohužel u druhého dílu se to autorce moc nepovedlo. Tijan je dobrá autorka, ale tato série se nepovedla.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Kniha Návrat do minulosti v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x