Nebezpečná místa přehled

Nebezpečná místa
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476103/bmid_nebezpecna-mista-Vhd-476103.png 5 489 489

Když se v otevřeném hrobě najde tělo mladé ženy, je k němu přivolána inspektorka Lottie Parkerová, která si klade otázku, zda to není nedávno zmizelá Elizabeth Byrneová. Jenže to není jediná žena, která se pohřešuje. V Ragmullinu nejspíš řádí sériový vrah a nedávné skutečnosti vzbuzují podezření, zda vše nesouvisí s jedním dávným případem. Může se historie opakovat? Lottie svádí boj s časem, ale vrah je nejspíš blíže, než by se nadála. Mohla by i ona být jeho dalším cílem? Další případ oblíbené inspektorky Lottie Parkerové od bestsellerové autorky Patricie Gibneyové opět potěší i fanoušky Angely Marsonsové či Roberta Bryndzy a bude vás napínat až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Kalibr

No Safe Place, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečná místa. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (127)

Awča
včera 5 z 5

Sérii čtu na přeskáčku, jak se ke mě knihy dostanou, což mi někdy přinese lehké překvapení ohledně soukromého života Lottie.
Případ je zajímavý, trochu moc jmen a trochu pomalejší vyšetřování.
Ale všechno do sebe nakonec dobře zapadne.

anavi2009
09.09.2024 5 z 5

(SPOILER) Jako rozhodně to bylo napínavé a příběh byl - pro mě- ne úplně předvídatelný. Musím teda přiznat, že když se objevilo to ženské tělo a já si uvědomila, že je to 10 let postrádaná Lynn, udělalo se mi trochu špatně. Konec jsem nečekala, za mě plný počet.

Bohužel, co mi na této sérii začíná vadit, je sama inspektorka Lottie. Závislá na prášcích a alkoholu a při tom tak dobrá v tom co dělá? A co na ní vidí Boyd proboha?
Taky mi vadí, že je v tom vždycky nějak zapleten někdo z rodiny, když došli členové rodiny Parkerových, přišla na scénu nikdy nezmíněná Boydova sestra.

Chápu, že Lottie má být asi alkoholička, aby bylo vidět, jak to má těžké, ale už mě to otravuje. Mohla by se pomalu dát do kupy.

PaníLenka
07.09.2024 4 z 5

Mé druhé setkání s Lottie, a i na přeskáčku to funguje. Rozhodně vyhledám další knihy z této série. Bezva detektivka.

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

Nové mrazivé thrillery za výjimečné ceny

25.07.2021

Knižní novinky (26. týden)

27.06.2021

Kniha Nebezpečná místa v seznamech