Nebezpečná vakcinácia: Ako odstrániť mRNA vakcíny z tela přehled

nehodnoceno
Nebezpečná vakcinácia: Ako odstrániť mRNA vakcíny z tela
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479671/bmid_nebezpecna-vakcinacia-ako-odstranit-jud-479671.jpg 0 0 0

Nebezpečná vakcinácia je 2. rozšírené vydanie prvej knihy (teraz so zľavou 40%) Zbytočná vakcinácia. Jednoduchá prevencia a ľahká liečba koronavírusu a iných chorôb. Predpovede o tom, že súčasná vakcinácia je obdoba vakcinácie spred 100 rokov, keď vytvorili Španielsku chrípku, ukazujú, že bude zrejme pravdivá. V tejto knižke autor doplnil veľmi dôležité informácie, ako liečiť ťažké choroby. Najmä, ako by sa mali liečiť vážne zdravotné problémy, ktoré vzniknú v dôsledku „experimentálnych“ vakcín Západnej civilizácie. O tom, prečo je Západná civilizácia nemorálna a že je určená na zánik, autor analyticky psychologicky a filozoficky vysvetlil v predchádzajúcej knihe Obroda Slovanov. Autor v knihe opravuje zásadné teoretické chyby, ktoré sa objavili kvôli spontánnosti a chcením rýchlo reagovať na súčasnú situáciu. NEBEZPEČNÁ VAKCINÁCIA sa písala pod časovým stresom a kniha bola pripravená približne za 4 mesiace. Autor sa ospravedlňuje za preklepy a gramatické chyby. Všetky texty a rady uvedené v tejto knihe nie sú náhradou lekárskej starostlivosti. Autor, vydavateľ, distribútori ani ďalší ľudia, ktorí sa podieľali na vzniku knihy a na jej šírení, neručia za prípadné škody, ktoré by mohli vzniknúť pri nasledujúcich informáciách. Toto je ochrana pred demokratickou zločineckou farmaceutickou a zdravotníckou medzinárodnou mafiou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečná vakcinácia: Ako odstrániť mRNA vakcíny z tela. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

moničina
29.03.2021

Má to niečo do seba. Ale vadi mi ten miestami arogantný a posmešný štýl, ako by bol najmudrejši na svete. A jeho invektívy na adresu žien, že by im uprel volebné právo, že sú pre mužov sliepky, že nie sú seberovne s mužmi a pod. Čo je toto za chlapa, že si takto rieši svoje komplexy? A ešte to spája so Slovanmi. Co je to za čudo. A preto mám určite pochybnosti o ňom udavanych informáciách, i keď s viacerymi vecami súhlasím, citrón, D vitamin, cesnak, cibuľa, prečo nie. Ale mnohé iné veci sa mi zdajú dosť naivné.

rennata
07.03.2021

Pár dobrých rád pre zdravý život a k tomu pár trefných poznámok ku dobe a ľuďom. Ja som sa bavila ohromne (ako už aj pri jednej z jeho predchádzajúcich kníh).Bodaj by bolo viac takýchto chlapíkov so zdravým sedliackym rozumom, ktorí neváhajú hovoriť nahlas alebo napríklad napísať knihu. V niektorých veciach mu chýbajú znalosti, ale aspoň na rozdiel od väčšiny vie život poriadne žiť a používať mozog. Niektorí by sa mohli inšpirovať ;-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebezpečná vakcinácia: Ako odstrániť mRNA vakcíny z tela v seznamech