Lapeni přehled

Lapeni https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516619/bmid_lapeni-rxz-516619.jpg 4 367 367

Never After série

Navštěvovali jste rádi jako malí Zemi Nezemi? Přáli jste si zůstat navždy dětmi jako Petr Pan? Létat po boku víly Zvonilky? Či bojovat spolu se Ztracenými chlapci proti kapitánovi Hookovi? Možná jste z tohoto dětského příběhu nakonec vyrostli, ale Zemi Nezemi nechcete dát zcela sbohem. V tom případě by vás tato kniha od Emily McIntire mohla zaujmout. Autorka se nechala touto mytickou říší volně inspirovat, ale připravila si pro čtenáře mnoho zásadních zvratů. Představte si svého oblíbeného Petra Pana jako gaunera, obávaného Hooka jako romantika, Ztracené chlapce jako drogové dealery – představte si svět, ve kterém se hranice mezi dobrem a zlem stírají, kde hrdinové nejsou takoví, jací se zdají, a kde se naši oblíbení zloduši dočkají šťastného konce. Emily McIntire přichází s temným milostným románem inspirovaným pohádkovým příběhem, který je plný vášně, překvapení i surovosti a který vás lapí tak snadno, jako když se ryba chytí na háček. Nebo snad na Hák?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Hooked , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lapeni. Přihlašte se a napište ho.

Jita160
včera 5 z 5

Já typ těchto temných příběhů zbožňuji. Mafiáni ,gangsteři,padouši prostě záporáci mě děsně baví. Drsné prostředí mafie protkané erotikou se četl úplně sám.
Hlavní postavy Wendy a James jsou jako světlo a tma. Ona je čistá nevinnost a on vyšinutý magor s černou duší ,který touží po krvi a pomstě. Vzrušující a napínavý vývoj vztahu mezi nima byla emoční jízda plná krutosti ,smrti,oddaností ,citu a lásky.

knihomolkaJani
včera 5 z 5

"Každý z nás je ale trochu zvrácený a nic jako dobro a zlo neexistuje."
Po přečtení knihy Lapeni mi trochu docházejí slova...
Na jednu stranu je to úžasný příběh, ale na druhou si říkám... jestli jsem normální, když se mi tohle líbí a chtěla bych to číst zas a znova.
Jedná se o velmi brutální příběh v tomto žánru a rozhodně NENÍ pro slabší povahy.
Autorka zde šla skutečně na dřeň a nebála se podrobně popisovat jak násilí, tak naše oblíbené erotické scény..
Pochválit musím i zápletku, ta mě sice vůbec nepřekvapila, ale lépe bych to nevymyslela.. Dokonalost!
Hlavní roli zde hraje Wendy, nezkažená hodná holka, která ale touží po lásce, uznání a dobrodružství..
A poté je tu padouch James, z toho se Vám budou podlamovat kolena, je to bad boy každým coulem, ale všechno to nebezpečí a chtíč Vás bude lákat..
"Možná proto mě tak přitahuje - má duše černá jako uhel touží po jejím světle."
Oba hlavní hrdinové jsou zvrácení, ale i tak Vám přirostou k srdíčku..
Autorka je za mě mistryně zvratů, protože těch tu najdete opravdu mnoho!
Knihu moc doporučuju!! Pokud jste tedy stejně zkažení, jako já..
Další knihu ze série Never After si určitě moc ráda přečtu.
"Hraješ hodně nebezpečnou hru, Wendy. Hru, o které nic nevíš."

Knižnípauza
21.05.2024 3 z 5

Tahle série mě hodně zaujala a přiznávám se, že jsem si knihu chtěla přečíst hlavně ze zvědavosti. Příběh protkaný erotikou, z mafiánského prostředí a je inspirovaný Petrem Panem a Hook je tady vlastně hlavní hrdina? No dejte to sem!

No... nicméně, co tak ke knize dodat.
Pokud chcete oddech, či knihu na dovolenou a nemáte od tohoto žánru přehnaně velká očekávání, tak je kniha pro vás ideální. Nečekejte něco nového, či převratného v tomto žánru.
Inspirace Petrem Panem byla zajímavá, příběh byl hodně čtivý a chemie mezi hrdiny byla od první stránky super.
Na druhou stranu postava Wendy byla někdy až do nebe naivní a hloupá, taková Ufňukaná Uršula. Postava Hooka byla temná, sexy a brutálně toxická. Jakože opravdu, v reálu kdyby s vámi takhle někdo mluvil, tak se otočíte na podpadku a utíkate pryč. Nutno podotknout, že toto je problém většiny mužských hrdinů v erotických románech.

Pokud se dokážete, přenést přes všechna negativa příběhu, může vás kniha překvapit a čtení si vlastně i docela užijete.

Ještě jsme se nepotkali, Pod hladinou a další knižní novinky (33. týden)

13.08.2023

“But sometimes you must make sacrifices for a greater purpose.

“Pro všechny, kteří někdy v cizím příběhu hrály roli padoucha. - Emily McIntire

“Každou noc a přímo až do rána

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Lapeni v seznamech

v Právě čtených10x