Zmámeni přehled

Zmámeni
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543511/bmid_zmameni.jpg 4 13 13

Never After série

< 3. díl

Zlá čarodějnice ze Západu jako princezna drogového podsvětí, Plecháč jako tajný agent a Dorotka jako proradná zmije – vítejte ve světě, ve kterém se hranice mezi dobrem a zlem stírá, kde naši hrdinové nejsou takoví, jací se zdají, a kde se naši oblíbení zloduši dočkají šťastného konce. Nechte se přenést pustošivým tornádem do temného románu inspirovaného Čarodějem ze země Oz. Evelina Westerlyová se vždy řadila k padouchům. Pro svého otce, hlavu jejich rodinného drogového impéria, by udělala všechno. Má plné ruce práce se zahradničením, plánováním pomsty své mrtvé sestry a odstraňováním všech, kteří jí stojí v cestě, a tak nemá čas na nic jiného. A už vůbec ne na vztahy. Při jedné pochůzce narazí v nočním klubu na záhadného krasavce, se kterým prožije vzplanutí vášně, a jakmile ukojí svou tělesnou touhu, nepočítá, že ho ještě nikdy spatří. To však ještě netuší, že se s ním brzy setká znovu… a že se jí představí pod úplně jiným jménem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Wretched, 2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmámeni. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Holubka
06.09.2024 5 z 5

Za mě teda nejlepší díl série. Jak Evelina, tak Nick byli skvělí a ta jejich chemie mě naprosto dostala. Na třetí díl jsem byla hodně zvědavá a naprosto splnil má očekávání. Bylo to drsný a hlavně hodně žhavý. A co hlavně miluju na týhle sérii jsou ty přeslazený epilogy. Vůbec k příběhu nesedí, ale má romantická duše je naprosto žere.

Zkouška ohněm, Teorie lásky a další knižní novinky (35. týden)

25.08.2024

Identifikovala jsem svoje chyby, kvůli kterým se ostatním dařilo mi ubližovat.

Ukázalo se, že si lidi ráda idealizuju, ačkoli vím, že o to víc budu trpět, až mě nakonec zklamou.

Kniha Zmámeni v seznamech

v Právě čtených5x