Nevěsta Kristova přehled

Nevěsta Kristova
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543499/bmid_nevesta-kristova.jpg 5 35 35

Oldřich z Chlumu se svými pomocníky panošem Otou a velitelem Divišem odjíždějí na pokyn českého krále Přemysla do Náchoda. Je toho hodně, co se v tomto kraji děje, a neexistuje nikdo, kdo by dokázal vyřešit spory mezi rytíři a benediktiny, Čechy a Poláky, ale i odmítnutými a znepřátelenými nápadníky. Aby toho nebylo málo, musí se panoš Ota ujmout práv mladé vdovy a Diviš skončí pro změnu mezi lapky. Spravedlnost se ocitá doslova nad propastí, neboť kroky vyšetřovatelů vedou též do skal v Adršpachu…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevěsta Kristova. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

Misabi
15.09.2024 5 z 5

Tento díl se moc moc povedl. Těším se na další pokračování.

Ignis
11.09.2024 4 z 5

(SPOILER) Jedna z těch povedenějších kousků. Mám jen 2 námitky:
1) k osobě vražedkyně, kdy vlastně o ní víme v podstatě jen z vyprávění, což mi prostě přijde takové nepříliš uspokojivé
2) a pak autorovo přesvědčení, že mladá žena, které zabili milence, během pár chvil bez mrknutí oka kývne na manželství prvnímu týpkovi, kterého předtím jednou potkala v lese.

kuruteku
03.09.2024 5 z 5

Po trapeni se Sapkowského Husitskou trilogií (tím myslím obsahově, nelehká doba a krutý osud, knihy jsou to výborné) oddechový středověk - a zase skály, v těch se dobře hledá, snadno bloudí, ideální pozadí pro dobovou detektivku, která si na nic nehraje - trochu poučení o jídle, o dobových zvyklostech. Ideální odpočinek duševní.

Žebříček nejprodávanějších knih (37. týden)

18.09.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (36. týden)

12.09.2024

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

10.09.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Nevěsta Kristova v seznamech

v Právě čtených12x