Nezahoď svůj rozum do koše přehled

Nezahoď svůj rozum do koše
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395662/mid_nezahod-svuj-rozum-do-kose-Apl-395662.png 4 2 2

Křesťanství. Náboženství pouze pro slabomyslné nebo "naivky"? Nebo nějaké "opium" určené jen pro ty, kdo nejsou schopmi unést realitu života, a proto jsou nuceni utíkat se do vymyšleného světa plného nepodložených bájí a mýtů? To jsou otázky, ze kterých vycházejí autoři této knížky, Josh McDowell a Bob Hostetler - američtí publicisté, které znají čtenáři a posluchači v mnoha zemích světa. V knize se snaží na celou věc podívat z trochu jiné strany. Dotýkají se 42 nejrozšířenějších mýtů, jež se běžně tradují, je-li řeč o Bibli, Bohu či Ježíši Kristu, nebo také o křesťanství a životě vůbec. Každému z nich věnují jednu kapitolu a krok za krokem, s humor a pochopením dokazují, že přemýšlet o křesťanství ještě neznamená, že svůj rozum musíme zahodit do odpadkového koše.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Advent-Orion

Don't Check Your Brain at the Door, 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezahoď svůj rozum do koše. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Nemo78
22.08.2024 3 z 5

Kniha pro čtenáře ve věku 11-15 let. Snaží se obsáhnout mnoho otázek, které mají mladí dospívající. Pokouší se bojovat proti mýtům, ačkoliv sama některé tvoří (např. tvrzení, že Ježíš měl mladší sourozence, nemá žádné opodstatnění).
Nelze jí upřít snahu pomoci čtenáři se orientovat v tom, co jej může zajímat, pokud si klade otázku: Je Bůh?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nezahoď svůj rozum do koše v seznamech