O marnivém koníkovi přehled

O marnivém koníkovi
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374533/bmid_o-marnivem-konikovi-MjP-374533.jpg 4 9 9

Co vše se může stát, když si závodní kůň přeje být koníkem mořským? Kniha dětem nabízí příběh plný zábavy i napětí zachycený na veselých pohyblivých ilustracích.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O marnivém koníkovi. Přihlašte se a napište ho.

Iris30
27.12.2023 5 z 5

Synovi se moc líbí pohyblivé ilustrace a to myslím jde v první řadě.

Litocha
02.09.2023 3 z 5

Škoda, že výtvarná stránka o tolik převyšuje tu textovou. Výchozí situace je nadějná, ale potenciál bohužel zůstal nevyužitý. Jazyk na mě působil poněkud suchopárně a celý příběh je takový nedotažený. Ilustrace ovšem leccos zachraňují, Lukešova prostorová leporela mám v oblibě.

Kattie
30.09.2021 4 z 5

(SPOILER) Asi jsem měla větší očekávání od "příběhu plného zábavy a napětí" :). Kdyby kniha nebyla pohyblivá, ztratila by velký podíl své hodnoty. Na rozdíl od například od Magnuse (kniha ze stejné edice), který by byl zábavný i bez pohyblivých částí (ty mu jen dodávají další kouzlo). Jako kdyby knize chyběla jedna stránka. Myšlenka mi přijde vynikající. Chobotnice v závěru je pěkná. I žralok má skvělý úsměv.

SPOILER: Závodní kůň chce být mořským koníkem, ale zjišťuje, že to není tak růžový život, jak si představoval, ale přijde mi to takové nedotažené.

Knižní novinky (26.3. - 8.4.)

26.03.2018

Kniha O marnivém koníkovi v seznamech

v dalších seznamech1x