Obrazová kuchařka přehled

Obrazová kuchařka
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331342/bmid_obrazova-kucharka-ncV-331342.JPG 4 7 7

Na každé barevné fotografii naleznete oběd s třemi chody: polévka nebo předkrm, hlavní, většinou masité jídlo, zákusek nebo moučník. Na to navazují tři předpisy s rozpočtem pro čtyři osoby. U každého jídla je současně uvedena jeho energetická hodnota v joulech. První české vydání.

Kuchařky
Vydáno: , Osveta (Martin)

Obrazová kuchárka , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obrazová kuchařka. Přihlašte se a napište ho.

Hanjimka
22.04.2017 5 z 5

Mám plno kuchařek, různých. Tuhle jsem dostala jako nevěsta někdy v roce 1990 a používám ji dodnes. Klasická jednoduchá, ale i složitější jídla s fotkama. Cokoliv jsem z toho uvařila, bylo dobré. Doporučuji.

dezlik
12.11.2014 5 z 5

líbí se mi ,že recepty ,které chci vyzkoušet si mohu prohlídnout , často na to dám a ještě jsem se nezklamala,jednoduchý popis se mi taky líbí .

Mrejča
12.11.2014 4 z 5

Velmi pěkná a mnou velmi oblíbená kuchařka. Mám jí od roku 1985, zdokonalila jsem na ní svojí slovenštinu, byla to jedna z prvních kuchařek, která měla každý recept nafocený.
Netradiční řazení receptů - jsou složeny vždy do kompletního menu, takže na jedné dvoustraně jsou recepty pro celý oběd (předkrm, polévka, hlavní chod, zákusek). Pro začínají kuchařinku naprostý poklad!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Obrazová kuchařka v seznamech

kuchařky