Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí přehled

Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472539/mid_od-mamuta-k-modelce-tricet-kilo-rad-VL8-472539.jpg 4 30 30

Roky strávené v obrovském mamutím těle mi zajistily doktorát z výmluv, proč nemohu zhubnout. A přitom funím do kopce jak parní lokomotiva, při natahování punčoch se potím jak po zaběhnutém maratonu a při obouvání se cítím stejně jako potápěči bez dýchacího přístroje. Pak ale stačil jeden jediný okamžik, jediná vteřina, aby se mi v mozku rozeběhla už dávno zrezivělá kolečka. Moje osobní váha kvílela a prosila, abychom se vážili po jednom. Výhružně na mě blikala třímístným číslem 111 kg! Tak nad takovým číslem by plesali snad jen numerologové. A tak jsem se rozhodla pohřbít své velrybí tělo do skladiště historie. Neudržitelná situace mě donutila zakleknout na startovní čáru nejnáročnějšího závodu mého života. Shodím 30 kilo a získám Nobelovku v hubnutí! A přesně v tuhle chvíli začala moje nová doba hubnoucí…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí. Přihlašte se a napište ho.

MatBla
19.01.2024 5 z 5

Mně se knížka líbila, chvílemi jsem se i zasmála nahlas.

Annabelka
05.10.2022 2 z 5

Knížka začínala celkem dobře. Ale poté mi od půlky začínala připadat nudná. Přiznám se, že jsem i některé pasáže i přeskakovala. Líbit se určitě bude autorčiným fanouškům, jelikož je tam hodně popsáno z jejího soukromého života. Dále mi trošku vadilo, že dieta připomínala spíše hladovku a určitě to většinu čtenářů inspiruje. Ale to už je můj osobní problém, jelikož sama jsem si dietováním prošla několik let a vrátila se konečně k racionální stravě bez jojo efektů. Dávám takový průměr hodnocení

stajka
26.07.2022 3 z 5

Kdyby to šlo, dala bych 3,5 hvězdičky. Kniha mi v hlavě asi dlouhodobě neutkví, ale byla to humorná, optimistická oddychovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí v seznamech

v Právě čtených1x