Operace Petragun přehled

Operace Petragun
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511788/bmid_operace-petragun-qAs-511788.jpg 5 360 360

Legie série

Přišel čas spojit síly. Na konci vesmíru se nachází mocná civilizace, která vede se Společenstvím dlouhou a tvrdou válku a formující se lidské legie si potřebují získat své místo na slunci a ukázat, že mohou být platné v boji. Plukovník Batista a kapitán Moravec se proto rozhodnou pro riskantní akci v místě, kde to enlilové nejméně čekají. Sázky jsou totiž zatraceně vysoké. Ví to i Rudý vrabčák, jehož tajemství bude na čase rozlousknout. A také umíchat pár opravdu dobrých drinků. Posádku Kraksny čeká tvrdá práce a opětovné setkání s petragunem, tancem, který je prý starý jako vesmír sám.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Operace Petragun. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (62)

Dydy7
03.09.2024 5 z 5

Je tu už ôsme pokračovanie série "Legie", ktorá stále nestráca dych a je lepšia každou jednou knižkou.

Vraciame sa zo zeme naspäť do vesmíru a našich hrdinov čaká ďalšia ťažká skúška - získať flotilu lodí a vytvoriť tak skutočnú légiu.

Dostávame sa teda na planétu, kde mimozemšťania vyrábajú lode a do tohto procesu sa zapojí aj Moravec a spol. Dokonca tam vytvoria aj odbory a tá časť ma veľmi pobavila. Gerasim opäť nemal chybu, jeho humor je skvelý. Ale nezaostával naozaj nikto.

Je to klasicky dobrodružné, akčné, nahláškované a tentokrát sa naozaj poriadne posúvame dopredu.

Som zvedavá čo ďalej, keďže na konci knihy sa ozýva starý známy a je mu treba splatiť dlh. Teším sa.

Marry123
12.08.2024 4 z 5

(SPOILER) Nastal čas najít si zpátky cestu k Legii. Co si budeme po sedmi dílech jsem si od ní potřebovala asi odpočinout, ale bohužel za tu dobu se mi vypařilo z hlavy pár věcí. A ať mi nikdo netvrdí že už v těch emzácích nemá guláš :D. Až jsem si musela udělat menší tahák z ilustrací, ale stejně tam mám mezery. Čert to vem. Každopádně, co se týče Operace Petragun, bylo to zase skvělý. TOP momenty určitě z Tančírny, a TOP TOP momenty po sjetí divakem :D :D to mě vážně dostalo, páreček co tančí balet no nemiluj to. Nesmí chybět trošku smutku a pár infarktových chvil, ale ve finále vše zase dobře dopadlo i když Moravec s Gerasimem prostě vždycky všechno pěkně zvojtí. :D :D Amen...

renefer
01.07.2024 4 z 5

Zase jsem byla spokojená. Založení odborů a zavedení komunismu na planetě vyrábějící válečné lodě. Objevení nového talentu Gerasima, a ano, spousta hoven kolem toho :)

Space opera Legie - to nejlepší ze dvou stylů

05.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (březen)

13.04.2023

10 nejprodávanějších knih (13. týden)

05.04.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

O co, že bude její kloaka přesně pasovat na můj panachýn?

Smradlavé věci s minimální inteligencí nemůžou být členem posádky.

Bojím se sebe. Duše každého z nás je náš největší nepřítel.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Operace Petragun v seznamech

v Právě čtených2x