Ostří ozvěny přehled

Ostří ozvěny
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541452/bmid_ostri-ozveny.jpg 4 63 63

Všechno na Mars - Oggerd série

V postkatastrofickém světě po druhé energetické válce se lidé teprve snaží opět ujmout vlády. Není to jednoduché, brání jim v tom nejen příroda vyvedená z rovnováhy, mutanti, ale i malá populace přeživších. A také to, že sami lidé se příliš nezměnili. Okcianové útočí na výspu civilizace, pevnost Holztürme. Bojovník Oggerd, herold Pěnkavka Gowery a technolog Hal Hargo doprovázejí karavanu s potřebným materiálem. Podaří se jim odrazit jejich první útok. Jenže… Kdo jsou okcianové? Proč chtějí zabíjet? Jsou inteligentní? A jakou roli v tom všem hraje podivná hora Tanečník?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostří ozvěny. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

murdoch
04.09.2024 5 z 5

Dokonalá kniha, na kterou určitě nikdy nezapomenu. Díky, bylo to super.

John6900
03.09.2024 5 z 5

Hodnotím už nové, jak píše autor, revitalizované , vydání. Oproti Střepům z Apokalypsy obrovský posun vpřed. Příběh, celý svět i postavy moc fajn a celé se to moc dobře četlo. Nemůžu srovnat se starým vydáním, i když ho vlastním, nikdy jsem ho nečetl a čekal na nové vydání. Jdu na další díl.

Luigi1
23.08.2020 5 z 5

Gower se snaží ubránit karavanu s materialem který lidé nutně potřebují.První útok zdárně odrazí a společně s ostatními očekávají co se bude dít dál.Ocianové se nevzdávají a první neúspěch je neodradí..Co to je za stvoření a co chtějí udělat s lidmi.

Pozlacená, Všemi smysly a další knižní novinky (30. týden)

21.07.2024

Kniha Ostří ozvěny v seznamech