Ozubí Reguly přehled

Ozubí Reguly
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416096/mid_ozubi-reguly-5gj-416096.png 4 96 96

Meč pravdy série

Triumfální návrat matky zpovědnice Kahlan, Richarda – lorda Rahla a ostatních hrdinů slavného cyklu Meč pravdy.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Classic

The Omen Machine, 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ozubí Reguly. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

Richie1
07.02.2024 4 z 5

Autor se vrátil ke své výborné sérii otevřením nové zápletky, počínající proroctvími, která mohou ovlivnit nejen životy hlavních hrdinů, ale celého světa. Bylo by zajímavé proniknout do všech tajemství Paláce lidu v srdci Dhary - zatím se odkrylo jen jedno z nich - podivný stroj, který umí reagovat a psát podivné odpovědi či proroctví. Tuhle záhadu snad ještě autor více objasní v dalších dílech. Nový příběh se teprve pomalu rozehrává, jak je ostatně Goodkindovým zvykem - předkládat hodně popisného děje. Čtení bylo příjemné, autorův styl se mi líbí, nicméně doufám, že se děj v dalších dílech pohne více kupředu. 75%

Nel-ly
12.06.2019 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale ta série.... kterou miluju a četla jsem v průběhu několika let, ještě když každý díl vycházel ve dvou knihách a nebylo vůbec jednoduché je všechny sehnat... měla skončit.
Ráda bych si přečetla něco nového a bojím se, že tímhle "nastavováním" něčeho, co už autor dávno měl uzavřít, sérii ve výsledku jen zkazí.

Thornidlo
20.03.2018 5 z 5

Svezi zacatek nove dejove linky. V porovnani z predchozi Zpovednici je videt, jak moc predtim autor trapil a zde jakoby nabral druhy dech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ozubí Reguly v seznamech

v Právě čtených1x