Pacient přehled

Pacient
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535735/bmid_pacient-660ff482f2d69.jpg 4 743 743

Aby zistil pravdu, musí sa vzdať rozumu. Pred rokom zmizol malý Max Berkhoff a jeho otec Till Berkhoff odvtedy prežíva nočnú moru. Všetky indície vedú jedným smerom, a tak polícia dospeje k záveru, že Maxa uniesol sériový vrah Guido Tamnitz, a uzavrie pátranie po zmiznutom dieťati. Maxovmu otcovi zostáva jediná cesta, aby sa dozvedel pravdu. Sám sa stane pacientom na psychiatrii. Autor hneď v úvode vybičuje napätie do takých obrátok, že nedokážeme audioknihu vypnúť. Vpletie do príbehu množstvo dramatických zvratov, ani jeden z nemeckých autor trilerov to nedokáže lepšie. V krátkych kapitolách, ktoré umožňujú zmenu perspektívy, nadobúdajú jeho romány príťažlivé tempo, ktorému sa nedá odolať. Pacient v mnohom pripomína úspešnú Terapiu. Autor sa znovu pohral s čitateľom v uzavretom prostredí psychiatrickej kliniky, kde pacienti reagujú nepredvídateľne a nič nie je také, ako sa zdá.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: audiokniha , Publixing , Tatran (Bratislava)

Der Insasse, 2018

Interpreti: Peter Kočiš

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pacient. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (229)

Gracinka
09.09.2024 4 z 5

Četla jsem se zatajeným dechem a hltala slovo za slovem. Strhující, neskutečně poutavý příběh o otci, který udělá cokoli pro záchranu svého syna.
Akorát ten konec, kde čtenář zjistí, že je všechno jinak, mě vyloženě zklamal. To tam být nemuselo.

ka.dudk
26.08.2024 4 z 5

Pacient... Jako celkem překvapivý konec, který jsem si nahlas musela okomentovat: Ahaaaaa :-OLíbila se mi hlavní pointa knihy, kterou jsem četla s otevřenou pusou. Za mně opravdu podařený psychothriller

kniha
18.07.2024 1 z 5

Velké zklamání.

Knižní novinky (23. týden)

02.06.2019

Kniha Pacient v seznamech