Pád do hlubin (Black edice) přehled

Pád do hlubin (Black edice)
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396199/bmid_aquaman-1-pad-do-hlubin-black-edice-sgI-396199.jpg 4 63 63

NIČIVÁ VLNA Jmenuje se Arthur Curry a je známý jako Aquaman. Král Atlantidy. Člen Ligy spravedlnosti. Světový státník. Superhrdina. Spojovací článek mezi světem suchozemců a říší pod hladinou. A pro příliš mnoho lidí také diktátor nevypočitatelného státu. Ale Arthur i jeho milovaná snoubenka Mera jsou odhodlaní dokázat lidstvu, že Atlantida může být mírumilovnou a spravedlivou zemí. Jenže zatímco se Aquaman snaží vylepšit svůj obraz na veřejnosti, z hlubiny povstávají temné síly odhodlané rozdrtit jeho sny i naděje. Skupina atlanťanských teroristů vyhlásila válku jak svému králi, tak suchozemskému světu. A vrah známý jako Black Manta se nezastaví před ničím, dokud svůj krvavý spor s nenáviděným hrdinou nedotáhne do konce. Dokáže Aquaman zastavit příliv nedůvěry a krveprolití? Nebo se bude muset obětovat, aby zachránil svět?... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , BB art

Aquaman: Vol. 1: The Drowning, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pád do hlubin (Black edice). Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

Lioncz24
10.02.2022 4 z 5

Atlantida vs Americký lid. Artur alias Aquaman chce zajisti mír ale nedaří se to, když Mera jeho snoubenka všechny konflikty řeší jenom silou , ale silou se žádný mír nedá uskutečnit. Doporučuji to všem kdo máte rádi Aquamana i všem kdo viděli film

Jdu číst druhou knihu jsem zvědavý jak to bude dál.

Deimos
31.08.2021 4 z 5

Od doby co je pro mě Jason Momoa Aquamenem si nemohu zvyknout na Aquamanův původní vzhled, se kterým se čtenáři setkají i dnes. To je ale můj osobní problém. Ještě bych měl možná trochu problém s tím, že příběh je lehce naivní (ale je tu Superman, tak to dává smysl), je poněkud jednodušší, ale zase o to méně komplikovaný. Kresba byla přehledná a pěkná a spolu s akcí a občas i nějakým tím dramatem se komiks velice dobře četl. Závěrečný cliffhanger trochu navnadí na další díly a všeobecně moderní zpracování (této nové série) je velice příjemné. (72%)

Kate18
08.08.2020 5 z 5

Arthur se snaží vést mírová jednání se suchozemci, vytvoří proto Atlanťanskou ambasádu, která je napadena Black Mantou. To rozpoutá další sled událostí. Suchozemci nevěří Atlanťanům a navíc je potopena jejich loď. Tu napadla teroristická skupina, kterou Arthur nedávno zničil, alespoň si to myslel. Naštěstí má Arthur svou milovanou Meru po svém boku a své věrné následovníky, kteří mu situaci pomůžou vyřešit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pád do hlubin (Black edice) v seznamech

v Právě čtených1x