Pád do tmy přehled

Pád do tmy
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541195/bmid_pad-do-tmy.jpg 4 485 485

Madison Harperová série

Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Voxi

Shadow Falls, 2021

Interpreti: Karolína Půčková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pád do tmy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (150)

Janaves
24.09.2024 5 z 5

Moc pěkně napsané, jsem zvědavá na další díly.

konicekbily
15.09.2024 5 z 5

První setkání s autorkou dopadlo pro ni dobře. Téměř geniálně zrozená dvojice hlavních hrdinů tohoto příběhu - a doufám i celé řady thrillerů - se pouští přes vlastní nedořešené problémy a cíle do první společné zakázky. Chytře vymyšlenou zápletku postupně rozmotává a je naznačen směr vyprávění dalšího dílu.

Babo
11.09.2024 5 z 5

Originální kriminální příběh. Žádný masový vrah, ale docela uvěřitelný psychologický román, kdy zoufalý člověk činí zoufalá rozhodnutí.
Kniha mě bavila, hlavní vyšetřovatelé a jejich osudy dodaly knize punc jinakosti.

10 nejprodávanějších eknih (září)

10.10.2023

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Kniha Pád do tmy v seznamech

v Právě čtených18x
v dalších seznamech2x