Pan Ovocňák II. přehled

Pan Ovocňák II.
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40954/bmid_pan-ovocnak-ii-EKA-40954.jpg 4 14 14

Pan Ovocňák série

< 2. díl

Volné pokračování příběhu otylého reportéra Klarka Kenta.

Komiksy
Vydáno: , Aude Brunel

Monsieur Fruit Tome 2 , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pan Ovocňák II.. Přihlašte se a napište ho.

Kapis
09.03.2018 5 z 5

Tak takhle žvástavě jsem blábolil více jak deset let zpět: Mě se druhý díl Ovocňáka líbil více. Stínování kresbě podle mě dost přidalo - i když umělecky asi je hodnotější kresba dílu prvního (taky získala nějakou cenu). Ale kresba není důvod, proč se mi dvojka líbí více - dvojka je mnohem nápaditější - tam kde v jedničce SPO bojoval jen proti lidské hamižnosti, zde je konfrontován s katastrofou přímo globálního rozměru - navíc čtenář je dlouho v nejistotě, qerrá vlastně bije a co se robí;-) Z kresby "vařené zeleniny" jsem chcípal, i z té malé tlusté - Pamely, co v ní O´u Fanda, kníže veškerého ovoce a zeleniny s dechem shnilých banánů, byl schovaný, a qerrý si přeje rychlé posbírání toho co z něj zbylo a vložení do ledničky, aby neshnil. A nahoru chce zbylé švestky, aby viděl - to prostě nemá chybu. Pan Ovocňák stojí rozhodně za to!!!!!!

Asi si to budu muset přečíst znova, baych věděl, kdo nebo co je SPO.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pan Ovocňák II. v seznamech

Nicolas de Crécy