Papierový palác přehled

Papierový palác
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514836/bmid_papierovy-palac-tnE-514836.jpg 4 138 138

Elle Bishopová sa jedného krásneho augustového rána znova zobudí na chate v Back Woods, kde jej rodina trávi letá už celé generácie. Toto ráno je však iné: kým ich právoplatní partneri vnútri debatovali, Elle so svojím starým priateľom večer predtým zažili vášnivé stretnutie v nočnej temnote. Elle sa teraz bude musieť rozhodnúť medzi svetom, ktorý si vybudovala so svojím milovaným manželom Petrom, a životom, po ktorom so svojou láskou z detstva Jonasom túžili, kým ich životy nevychýlila z kurzu tragická udalosť. Pútavý a prekvapujúci Papierový palác sa odohráva počas dvadsiatich štyroch hodín a zároveň päťdesiatich rokov, rozpráva desaťročia trvajúcu ságu jednej rodiny o láske, klamstve, tajomstvách a jednom desivom detskom rozhodnutí, ktoré hlavnej hrdinke navždy zmenilo život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

The Paper Palace , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Papierový palác. Přihlašte se a napište ho.

gordon13
09.04.2024 2 z 5

Nebavilo...styl autorky mi nesedl.

micha-ella
26.03.2024 3 z 5

Chválím styl, jazyk, atmosféru, ale vadily mi některé detaily, občas až nechutné. Autorka silně tlačila na tělesnost a její hlavní postava mi přišla až nereálně rozpolcená, takto vztahy od dětství určitě nevydrží. Chvílemi nuda.

Susan94
27.01.2024 5 z 5

Jedná z knih, od které jsem nečekala mnoho a byla pro mě velkým překvapením. Velmi dobře zpracovány, čtivý příběh. Postavy mi přišli vtipné, sympatické. Byla snaha o popis přírody ala Kde zpívají raci.
Doporučuji!!

Osudný okamžik, Jen my dva a další knižní novinky (28. týden)

09.07.2023

Tajemství, lži a milostný trojúhelník

03.03.2023

Tichý pláč, Papírový palác a další knižní novinky (9. týden)

26.02.2023

Kniha Papierový palác v seznamech