Pavučina lstí přehled

Pavučina lstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532253/bmid_pavucina-lsti-65cd67cb5d467.jpg 4 79 79

Meg Williamsová. Maggie Littletonová. Melody Wildeová. Různá jména pro stejnou ženu. V jedné chvíli zmizí, aby se vynořila jako někdo jiný. Studentka. Životní koučka. Realitní agentka. Objeví se vedle vás a bude vám říkat přesně to, co potřebujete slyšet, a než se nadějete, nejspíš vás připraví o vše. Kat Robertsová už deset let čeká na návrat ženy, která jí obrátila život vzhůru nohama. A teď když se tak stalo, je Kat odhodlaná být tou, kdo o ní zjistí pravdu. Jak se však obě sbližují, začínají se hroutit Katiny dlouholeté domněnky a musí se ptát, kdo je Meginým skutečným cílem. Pavučina lstí se noří hluboko do psychiky dvou žen a jejich posedlosti najít spravedlnost a změnit svůj osud.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Lies I Tell, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavučina lstí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (27)

Květi62
15.09.2024 5 z 5

Meg a Kat, hlavní hrdinky, které by za jiných okolností mohly být velmi dobré přítelkyně. Jenže... Ani jedna neříká té druhé pravdu. Kat před Meg zatajuje, že je novinářka, Meg před Kat zase svůj plán pomsty.
Knížka se četla velmi dobře, sice jsem záhy věděla, kam děj směřuje, ale čtení mě hodně bavilo a kupodivu jsem Meg fandila. Doporučuji.

KnihovniceVěra
02.09.2024 3 z 5

Ženský román z amerického prostředí, docela čtivá oddechovka k vodě. Překlad mohl být lepší, používají se některé ne až tak známé anglické výrazy. Autorka dost vysvětluje pohnutky a rozebírá co se stalo, ovšem aby to byl thriller, muselo by to mít větší spád a napětí.

Rodaw
29.07.2024 3 z 5

Za mě takový průměrný thriller, hodně psychologie postav a rozhodně jsem se u toho nebála... doporučuji spíše jako odpočinkové čtení ;).

Dny v knihkupectví Morisaki, Pavučina lstí a další knižní novinky (7. týden)

11.02.2024

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Jsi silnější, než si myslíš. Tohle zvládneš, a ještě ti to prospěje. A ona to fakt zvládne. Vím jistě, že když je srdce zlomené, znovu se zocelí a bude silnější. Odolnější.

Domov mi zmizel toho dne, kdy zemřela máma. A od té doby se honím za přízrakem nějakého pocitu. Hledám reset, který by mému životu vrátil řád. Ale v určitém okamžiku se člověk musí přestat honit za něčím, co neexistuje, a jít dál.

Kniha Pavučina lstí v seznamech

v Právě čtených3x