Travis přehled

Travis
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507523/bmid_travis-YJi-507523.jpeg 4 191 191

Travis Hale, náčelník policie idylického městečka Pelion, má všechno, o čem se mu kdy snilo. Ženy mu padají k nohám, je milujícím strýčkem synovců a neteře a rodina mu už z větší části odpustila dávnou zradu, jíž se dopustil na svém bratru Archerovi. Nyní řeší problém s jistým potížistou, jenž se přistěhoval do města i se sestrou – ženou, která může Travisovi obrátit život vzhůru nohama a kterou zaujal zdánlivě dokonalý Gage Buchanan. Haven Torresové lehl její svět popelem. Doslova. Nyní cestuje s bratrem po celé zemi a utíká před problémy, které je pronásledují. Doufá, že v městečku kdesi v Maine nalezne aspoň na léto klid, zvlášť když ji zaujme jistý muž jménem Gage, který by proti letnímu románku nic nenamítal, ne? Po setkání s arogantním náčelníkem místní policie se však dozví, jaké problémy v městě působí její bratr, a rozhodne se, že nejlepší bude, když zase brzy zvednou kotvy. S Travisem se však nečekaně spřátelí a uzavřou spolu dohodu – ona mu pomůže potrápit svého bratra a on jí pomůže získat Gage. Jejich přátelství se však brzy zbarví vzájemnou přitažlivostí a Travis i Haven zjistí, že občas je potřeba vše ztratit, abyste získali přesně to, co hledáte.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Travis, 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Travis. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (36)

D.-e.-e.-
27.07.2024 5 z 5

Pasáž s vačicemi mě odrovnala natolik, že jsem musela na pár minut přerušit čtení a smát se nahlas. Souhlasím s komentáři níže. Schůze byla melodramatická, trochu jako z amerického filmu nebo ze zmíněných Gilmorovek. Na druhou stranu se přiznávám bez mučení, že v jednom okamžiku to prostě zafungovalo a já pocítila slzy na krajíčku. Darování pozemku (notabene s citovou vazbou a rodinným odkazem) člověku,
do kterého jsem sice blázen, ale znám ho chvíli, mi na naše poměry nepřišlo příliš reálné, ale kdo ví, jak je to jinde, že? Kniha se mi celkově ovšem líbila.

essene
28.06.2024 5 z 5

Pěkné,zajímavé-pustím se do dalších)

keiko33
31.01.2024 5 z 5

Archerov hlas som čítala už dávno, veľa veci som si už nepamätala. Ale bola to kniha ktorá vo mne zanechala dobrý dojem. Pri čítaní Travisa som si začala spomínať. V Archerovi bol Travis ten zlý. No tu sa ukázalo, ako to po väčšine býva, že za každým zlom je niečo. A tentoraz to bolo ublížené srdce malého sedemročného chlapca, ktorý celý život trpel tým, že si otec namiesto neho vybral Archera. Tu je vidno, čo dokáže urobiť jedna ohrnutá a zlá žena, ktorú nezastaví ani nešťastie jediného dieťaťa. Autorka pekne opísala, ako sa Travis postupne uzdravuje z dávnych krívd, hoci tá cesta nebude ľahká.

Knižní novinky do konce roku

11.12.2022

Kniha Travis v seznamech