Percy Jackson: Příručka pro polobohy přehled

Percy Jackson: Příručka pro polobohy
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542674/bmid_percy-jackson-prirucka-pro-polobohy.jpg 4 17 17

Percy Jackson série

Zábavná kniha plná příběhů, her a zajímavostí ze světa Percyho Jacksona. Jak přežít setkání s Arésovými syny v zoo? Jak zvládnout rozzuřeného Titána? Na tyto a další životně důležité otázky vám poskytne odpovědi originální příručka z univerza Percyho Jacksona. Kromě toho vás čekají také příběhy a rozhovory s Percym, Groverem, Annabeth a dalšími oblíbenými postavami. Nechybí ani mapka, luštění a další bonusový materiál. Staňte se s tímto nepostradatelným průvodcem odborníkem na Percyho svět!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Percy Jackson and the Olympians: The demigod files, 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Percy Jackson: Příručka pro polobohy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

zirafinec
15.09.2024 5 z 5

Pokud jako já vlastníte od Riordana, co se sehnat dá, tahle knížka vám nesmí chybět! Přečtete ji za chvíli a konečně se dozvíte, jak to tedy bylo s tím Bobem :)

Witchann
12.09.2024 4 z 5

Typicky "riordansky" humorná i napínavá polobožská jednohubka. Doplňující povídky se mi líbily všechny, "Hádův meč" nejvíc (naprosto očekávatelně) a rozhovory s táborníky pobavily. Nějaké to lehčí čtivo občas vůbec neuškodí a Percy Jackson mne v očekávání zábavného odreagování zatím nikdy nezklamal.

JitulHa
11.08.2024 4 z 5

Rick Riordan se svými příběhy je vždy značkou kvalitního čtení. Proto, je skutečně dobře, že poslední dobou konečně i u nás začaly vycházet tzv. doplňkové knihy z jeho světa. Další v řadě, je právě Příručka pro polobohy, která kromě třech krátkých povídek - teď už mimo jiné víme, jak to celé vlastně bylo s titánem Bobem - nabízí také rozhovory s některými postavami, luštění a podobně. Co se týče designu, kniha sice není celobarevná ani nijak zvlášť vymazlená, ale jako menší počteníčko pro dlouhé odpoledne či další riordanovský kousek do knihovny, naprosto skvělá!

Prokletí svatých, Plameny války a další knižní novinky (25. týden)

16.06.2024

Kniha Percy Jackson: Příručka pro polobohy v seznamech