Smrtící odkaz přehled

Smrtící odkaz
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51985/smrtici-odkaz-51985.jpg 4 27 27

Petr Teffler série

Podtitul: nelítostný souboj elitního pilota s organizovaným zločinem Absolvoval nejutajenější výcvik v naší armádě, prošel si peklem jako válečný zajatec na Balkáně. Nic z toho jej však nemohlo dostatečně připravit na nečekanou realitu všedního života… Elitní pilot Petr, kapitán českého Air Force One, je po náhlé smrti bratra vtažen do boje na život a na smrt s dealery drog. Ve spolupráci s policií postupně odhaluje překvapivou pravdu o soukromém životě, ale i povaze svého nevlastního bratra. Přitom se dostává do situací extrémně nebezpečných i bolestných. Nejednou se ocitá psychicky i fyzicky na dně. Autorka nás seznamuje s realitou výcviku elitních průzkumníků a pilotů, ukazuje práci špičkových lékařů, policistů a členů Horské záchranné služby. Jak samotná zápletka a prostředí, tak i dokonalé pochopení psychiky a motivací jednání hlavních postav evokují otázku, kde končí skutečnost a začíná fikce. Nesčetněkrát budete přemýšlet nad tím, kde čerpala autorka námět, zda skutečně pronikla do přísně střežených archivů, nebo zda má jen bujnou fantazii… Strhující thriller nejen ze světa mezinárodního organizovaného zločinu vás zcela pohltí a přečtete jej doslova se zatajeným dechem…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící odkaz. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (13)

tina.the.cat
16.01.2020 5 z 5

Skvěle se četlo, napínavé až do konce. Je to fikce, takže neřeším, jestli by všechny události byly zvládnutelné i v realitě. Knížka pro pobavení, ne dokument ze života.

KaroM
16.01.2020 5 z 5

Super thriller! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a to se mi zas tak často nestává.

Zaknah
16.01.2020 5 z 5

Moc dobře napsaná kniha, napínavá od začátku do konce

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící odkaz v seznamech

v dalších seznamech2x