Hra o trůny přehled

Hra o trůny
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356617/bmid_hra-o-truny-U29-356617.jpg 5 5936 5936

Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima. Ale ještě před ní a předtím, než se vrátí Jiní, se rozehrává hra o trůny, kterých je daleko méně než uchazečů. Snad jediný, kdo o Železný trůn nestojí, je lord Eddard Stark, strážce severu. Proto se právě on musí stát hybatelem událostí, které všechno změní. Epické vyprávění s desítkami postav se díky seriálu HBO stalo nejúspěšnější fantasy ságou od dob Pána prstenů. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Hra o trůny vychází česky v novém překladu a úpravě.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Argo

The Game of Thrones, 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hra o trůny. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (757)

Martianus
01.09.2024 5 z 5

Dočteno potřetí a stále je to pro mě zdaleka nejsilnější díl celé série a jedno z nejlepších fantasy všech dob. Zvláště osud lorda Eddarda mi opět nedával spát, přestože už jsem věděl, jak to s ním dopadne.

Iva095
30.08.2024 4 z 5

Dlouhou dobu se mi do této série nechtělo. Neviděla jsem ani seriál.
Jsem ráda, že jsem si nakonec pořídila alespoň první díl. Bylo to super.
Obrovský svět, hromada postav, spouta nespravedlivých rozhodnutí, akce, napětí. Prostě a jednoduše nebyl čas se nudit.
Určitě se pustím do pokračování.

Niki08
22.08.2024 4 z 5

Až letos jsem z donucení viděla seriál Hry o trůny poprvé. Byl to jeden z lepších seriálů, ale rozhodně neee nejlepší, co jsem kdy viděla. Ani konec seriálu mi vůbec nevadil, jak dopadl.. Nyní jsem se pustila do knih a prožívám seriál znova... Kniha se čte velmi dobře, stránky utíkají jedna báseň.

Hra o trůny. Píseň ledu a ohně I. - nové vydání v novém překladu

30.10.2017

10 nejprodávanějších audioknih (září)

20.10.2017

Jsou to zlé zprávy, pane, a krutý způsob odplaty za tvoje pohoštění, ale když muž položí otázku, musí být připraven snést odpověď na ni. (Yoren)

Ocenění knihy (2)

2011 - Kniha roku Databazeknih.cz (Kniha roku)
1997 - Locus Awards (Best Fantasy Novel)

Kniha Hra o trůny v seznamech

v Právě čtených289x
v Přečtených9 020x