Píšťalka přehled

Píšťalka
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408257/bmid_pistalka-WsE-408257.jpg 4 140 140

Lacy Stoltzová série

Soudci jsou čestní a spravedliví. Jejich poctivost a nestrannost tvoří základ dobře fungujícího právního systému. Co když ale někdo z nich obejde zákon nebo přijme úplatek? Lacy Stoltzovou, zaměstnankyni Kárné komory dohlížející nad etickým chováním soudců, kontaktuje záhadný muž a slíbí jí odhalení nejzkorumpovanějšího vykonavatele práva v dějinách USA. Informátor byl kdysi sám právníkem, zdá se tedy, že může poskytnout zasvěcená fakta. Ale odkud je bere? A kdo obviňovaného soudce financuje? Odhalování takových peněžních toků, zvlášť stojí-li za nimi mafie, hrozí vždy nebezpečím. Tentokrát však doslova smrtelným Román Píšťalka – včetně připojené bonusové povídky Svědek procesu – přináší další strhující příběh, který potvrzuje výjimečné a neotřesitelné postavení Johna Grishama coby celosvětového bestselleristy v žánru právnických thrillerů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Whistler, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píšťalka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (46)

PREBURDA
03.09.2024 5 z 5

Juj, taková "Kárná komora", rada dohlížející na etické jednání soudců, popsaná v této knize, institut, který by si došlápl na naše soudnictví.......to by bylo.....
Kniha se dobře čte, je napínavá, propletenec korupce, kam se jen dohlédne. Dobře organizovaný a "zajetý stroj", ale i tomu se, jednoho dne, zláme ozubené kolo.

Vlaďkaa4
20.05.2024 4 z 5

Až na ten konec, kdy je vše popsané tak nějak jalově, to mělo spád a četlo se to dobře.

Luigi1
23.10.2023 5 z 5

Kniha se velice povedla a četla se jedním dechem

Knižní novinky (21. týden)

19.05.2019

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

Stabilní společnost je postavená na myšlenkách spravedlnosti a práva, a je úkolem soudců postarat se, aby všichni občané byli chráněni před zkažeností, násilím a silami zla.

Když má být společnost zdravá, musí se investovat do dětí.

Kniha Píšťalka v seznamech

v Právě čtených4x