Plachý milionář přichází přehled

Plachý milionář přichází
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211936/mid_plachy-milionar-prichazi-211936.jpg 3 15 15

Milionářská okýnka vzbudila značný zájem jak mezi čtenáři regionální přílohy MF DNES, tak mezi návštěvníky idnes.cz. Proto vznikl nápad vydat zábavné fejetony v knižní podobě… Knihu osmnácti původními obrázky vybavil známý výtvarník Miroslav Barták.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plachý milionář přichází. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
23.11.2021 3 z 5

Příjemné fejetony ze života s glosovanim českých klišé okolo roku 2008 až dodnes v podstatě neměnné , vše sedí .

ujira
29.08.2021 5 z 5

Málokdy mi fejetony zvednou náladu a je jen málo autorů, kteří s vtipem a málo větami dokážou vystihnout podstatu. Martin Reiner to umí, jeho bodré, jazykové vytříbené, obsahově neotřelé fejetony mne baví.

Szekynka
10.03.2020 1 z 5

Kniha měla pár vtipných momentů ale celkově to není čtivo, které by mě nějak nadchlo. Vlastně jsme jí dočetla jen díky tomu, že je tak malinká a přišlo mi divné takovou knížečku nedočíst, ale že bych z toho měla kdoví jaký požitek to se bohužel říct nedá.

Více než 100 dalších eknih zdarma...

02.12.2019

Kniha Plachý milionář přichází v seznamech