Plameny války přehled

Plameny války
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542676/bmid_plameny-valky.jpg 4 183 183

Legie série

Útok! Pozemské legie se svými spojenci útočí proti Společenství veškerou svou silou. Strategická planeta Tara je předmostím invaze enlilů proti churitským armádám a její obsazení dostanou za úkol právě lidští vojáci. Velké válečné stroje, strategie řízené automatickými bojovými systémy, ale i boj muže proti muži. Tedy i ženy proti mužům, mnoha mužům, protože když jde do boje Aga, je jeden soupeř málo! A co teprve, když se do všeho zapletou Fifinka a Gertruda! Posádku Kraksny čeká nejtvrdší zkouška ohněm války, ale kde nejsou oběti, není vítězství. Jenže ne každé vítězství nakonec stojí za to. Příběh Legie se blíží do finálové čtvrtiny a vy chcete být rozhodně u toho.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plameny války. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (42)

Yila
22.10.2024 4 z 5

Jeden ze slabších dílů série, ale pořád zábavné i když ne tolik, jako když se děj točí kolem celé posádky. Plusem knihy je pojetí nové planety a jejího obyvatelstva. Jinak jednoduchá oddechovka v salvě kulek.

Dandulka
22.10.2024 5 z 5

Já prostě tuhle sérii miluji! Jen doufám, že to není poslední díl. To by byla velká škoda.

hanzmb
15.10.2024 3 z 5

Jednoznačně nejslabší díl série. Připadalo mi to jak napsané pod tlakem nakladatelství něco dodat v termínu. Tak tady zkrátka máte těch 300 stránek. Příběh série to nikam neposunulo. Navíc zcela zmizelo to vzájemné jiskření mezi členy jednotky. Je to nudný sólo příběh. Jen neustálý nářek na to, jak je lidstvo poškozováno i spojeneckými rasami. Nevím, kdo bude autor dalšího dílu. Jestli Kristýna, tak ji dost lituji. Moc ji toho na co navázat nezůstalo.

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2024)

02.09.2024

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

21.08.2024

10 nejprodávanějších eknih (červen)

17.07.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Vím, že se bojíte o muže, kteří mají jistou – ale zcela nezaslouženou – pověst hrdinů vesmíru, ale bez nich nezvítězíme.

Baník Pýčo!

Když je člověk vesmírná celebrita, leccos mu projde.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Plameny války v seznamech

v Právě čtených13x