Důvěřuj mi přehled

Důvěřuj mi
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240890/bmid_duveruj-mi-240890.jpg 4 811 811

Román Počkám na tebe, jak ho neznáte. Důvěřuj mi vám odhalí Camovu stránku příběhu.Cameron Hamilton je zvyklý dostat vše, po čem touží, obzvlášť od žen. Když do jeho života doslova vrazí Avery Morganstenová, konečně se setkává s osobou, která je schopna odolat jeho nádherným modrým očím. Ale Cam se nehodlá vzdát. Nedokáže dostat tu odvážnou a záhadnou dívku z hlavy.Avery má tajemství, jež jí brání přiznat, co ke Camovi cítí. Když vytrvá a nabídne jí delikátní domácí sušenky, prolomí tím dívčiny bariéry a získá si její důvěru? Nebo ho Avery nevpustí do svého života a on ztratí první skutečnou šanci na lásku, která trvá věčně?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Trust in Me , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Důvěřuj mi. Přihlašte se a napište ho.

mili.h
24.03.2024 4 z 5

Jako kniha se mi líbila, ne že ne. Ale přišla mi zbytečná. Nic nového jsem se v knize nedozvěděla. Rozhovorů s přáteli či rodinou bylo pomálu, takže více jsme se o dalších postavách nedozvěděli. Myslím, že kniha z pohledy Avery i Cama mohla být spojena v jednu a byla by to naprostá pecka. Ale samozřejmě připomenout si božského Cama stálo za to.

Ála1968
25.11.2023 4 z 5

Začátek byl super,ale dál už to bylo takové pomalejší,až zase v půlce to nabralo tempo.Jinak celkem zdařilá romantika

michaelakoc
17.05.2023 2 z 5

Včera ráno jsem dočetla Počkám na tebe (8/10, moc se mi líbilo) a Avery s Camem jsem si zamilovala, tak jsem si řekla, že se do příběhu vrátím okamžitě a přečtu si, jak to všechno viděl a cítil Cam.

Hm, co jsem ale nečekala, že najdu překopírovaný text z první knihy a mezitím pár myšlenek Camerona a úplně minimum scén, kdy není s Koláčkem, ale je například se svou rodinou nebo přáteli.

S ohledem na toto je toto naprosto zbytečná kniha. Jen pak na konci se ve 2 stránkách dozvíte, co se s Camem a Avery stalo později, ale na to jsem nemusela celý příběh číst znovu.

Dalo se to napsat tak, že se dozvíme více o Camovi, více o jeho přátelích, rodině, o tom, jak vnímal Avery, jak to na něj působilo, ale bylo toho tam úplně minimum.

Škoda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Důvěřuj mi v seznamech

v Právě čtených6x
v Přečtených1 373x
v dalších seznamech5x

sex láska pro ženy vysoká škola

J. Lynn (p)
americká, 1980