Pod sluncem Turína přehled

Pod sluncem Turína
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538860/bmid_pod-sluncem-turina.jpg 4 17 17

Kristína je Slovenka. Po letech stráveny´ch v Bruselu následuje manžela spolu s jejich dvěma syny za prací do Turína, kde se chtejí usadit. Tam potká Olgu, jižanku z Otranta, se kterou se spřátelí. Ukáže se však, že setkávání jejich rodin má ničivé následky pro všechny.

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Větrné mlýny

Pod slnkom Turína , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pod sluncem Turína. Přihlašte se a napište ho.

čika
12.06.2023 4 z 5

Výborne napísané, dobre rozohrané, ale trochu urýchlene uzavreté a navyše mierne radobyšokom...to asi ani nebolo treba. Viac tém, ktoré sú tu naťuknuté, by si zaslúžilo rozviesť, kľudne by som zniesla aj pokračovanie...

lusila
03.09.2022 3 z 5

Bola som zvedavá na túto autorku, no táto kniha nie je ničím výnimočná, ani formou, ani obsahom.

Dani25
22.06.2022 5 z 5

Silná psychologická kniha a to spočiatku som si myslela, že to bude taká "typická" kniha pre ženy. Boli chvíle, keď som ju musela na pár minút odložiť, ale nie preto, žeby ma nudila, ale preto, že to bolo náročné a trápila som sa spolu s Kristínou a jej deťmi. A o chvíľu som ju zase brala do rúk a čítala ďalej. Často som sa hnevala na Kristínu ani nie tak kvôli nevere ako kvôli tej sebeckosti a správaniu sa voči deťom.

Knižní novinky (46. týden)

14.11.2021

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Pod sluncem Turína v seznamech