Podbrdské ženy přehled

Podbrdské ženy
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/546383/bmid_podbrdske-zeny.jpg 4 1217 1217

Příběh o nelehkých lidských osudech v podhůří Brd na pozadí událostí minulého století. Emílie zažije bolesti války i nástup komunismu – ale možná ještě horší jsou pro ni samota a odcizení, které pociťuje v manželském životě. Také její dcera Jana se cítí zavržená, rodičovské lásky zažila málo a sama ji neumí předat dál. Dokáže poslední z podbrdských žen Johanka zlomit rodinnou kletbu a zbavit se tíže samoty?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podbrdské ženy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (356)

L.Helena
08.10.2024 3 z 5

Audiokniha
S touhle paní autorkou mám docela problém. Již několikátá její kniha, ale vždy jsem je poslouchala. Snažila jsem se i číst, ale prostě mi to nešlo se začíst. Hodně popisných pasáží, krásně vykreslená atmosféra, ale samotný děj jako by byl až druhořadý a čtenář (posluchač) si tak samotný příběh často musí domýšlet jen z určitých náznaků.

Abikk
26.09.2024 4 z 5

Poslech knihy mne vtáhnul do děje během pár minut. Čtvrtá kniha od autorky opět nezklamala. Silný a dechberoucí děj, kdy si zas a znovu říkám, že jsem ráda v jaké době žiju.

Kaja1
18.09.2024 5 z 5

Moc pěkná, ale moc smutná kniha. Převede nás na příběhu žen jedné rodiny přes tři generace, přes všechny režimy, které se u nás vystřídaly. Bylo mi moc líto Emilky a toho všeho, co se stalo potom. Připadalo mi, že ta jediná měla své sny jen za nimi nedokázala jít, snad se to povedlo její vnučce Johaně.

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Kniha Podbrdské ženy v seznamech