Podzim, na který nezapomenu přehled

Podzim, na který nezapomenu
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545320/bmid_podzim-na-ktery-nezapomenu.jpg 4 197 197

Wren a Grayson mají hodně společného: minulost, které se chtějí zbavit, a budoucnost, pro kterou chtějí žít. Jak dopadne jejich osudové setkání? Wren je úplně obyčejná hodná holka. Jenže s nástupem na střední má už té své nijakosti právě dost. Chtěla by být zajímavější. Jenže neví, jak na to. Grayson byl na střední Wreniným opakem. Školní hvězda, na kterou čekala slibná budoucnost. Pak ho ale vyloučili ze školy a on dopadl na tvrdé dno. Wren a Grayson mají hodně společného: minulost, které se chtějí zbavit, a budoucnost, pro kterou chtějí žít. Jak dopadne jejich osudové setkání?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Promise of Amazing, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podzim, na který nezapomenu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (35)

jitka_dankova
předevčírem 2 z 5

Fádní příběh pro náctileté dívky, na který si zítra ani nevzpomenu. Čekala jsem roztomilý vztah tiché introvertky a zlobivého kluka, který spadl na dno a poučil se. Dostala jsem ale podivný vykonstruovaný příběh se škaredými intrikami a lhaním a naivní hlavní hrdinkou, která se chovala hrozně hloupě. Myslím, že pro náctileté dívky je mnoho lepších a zajímavějších románků (třeba od Kasie West), tohle byla škoda peněz.

Járinečka
08.08.2024 5 z 5

Tahle kniha byla naprostý skvost, je to sladká romantika, ale objevují se zde různé intriky pomsty a lži. Takže musím jen a jen doporučit. Na to že by to měla být taková oddechovka, tak se docela při ději zapotíte. Taky jsem byla moc ráda, když se hlavní postavy se daly dohromady. Jsem také moc ráda, že se změnil a už není takový, jaký byl dříve.

Terka18
17.07.2024 4 z 5

Příjemný oddechový příběh. Není to nic náročného. Školáci mají svoje zalíbí a problémy, které se řeší a které musí překonat. Do toho se objeví láska a je z toho romanticky prázdninový příběh na čtení. Kniha mě bavila a četla se rychle. Postavy byly fajn i když u Wren bylo vážně poznat, jak moc je mlaďoučká, ale v pohodě za mě

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Knižní novinky (4. - 17. června)

04.06.2018

Kniha Podzim, na který nezapomenu v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x