Pohádky přehled

Pohádky
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220880/bmid_pohadky-220880.JPG 4 22 22

Sbírka Andersenových pohádek: Statečný cínový vojáček, Sněhová královna, Malá mořská víla, Červené střevíčky, Ošklivé káčátko, Starý dům, Brouk, Malenka, Křesadlo, Slavík, Císařovy nové šaty, Princezna na hrášku

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky. Přihlašte se a napište ho.

theozijenamarsu
29.05.2024 5 z 5

Už jen kvůli nostalgii musím téhle knize dát pět hvězdiček - jako malý jsem ji vždy četl s tátou. Náš společný oblíbený příběh je "Starý dům".
Kniha je také doplněna úžasnými ilustracemi, které krásně dokreslují všechny příběhy.

IVANA0123
30.01.2024 3 z 5

Styl Knihy se mi nelíbil. Andersenovy pohádky jsou v této knize převyprávěny stroze a popisně. A postrádají veškeré kouzlo, které v jiných verzích mají. Hvězdičku přidávám za ilustrace a za příběhy, které jsou méně známé a v některých knihách jsou vynechané. Za ty jsem ráda. Škoda té formy... 3*.
(1/24)

TimetoStyle
28.12.2022 5 z 5

Příběhy se mi velmi líbily. Prvních pět, které jsem četla, mě něčím okouzlily. Autor má vážně dar psát pohádky, jsou velmi čtivé a něčím vás překvapí.
Musím také velmi ocenit zaklíčovaná mravní ponaučení.
Těším se, až si ji přečtu celou a objevím kouzlo zbývajících příběhů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky v seznamech