Pohádky matky husy přehled

Pohádky matky husy
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49889/bmid_pohadky-matky-husy-80z-49889.jpg 4 21 21

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky matky husy. Přihlašte se a napište ho.

Štěpinambura
05.04.2023 5 z 5

Nádherně olustrovaná a milá kniha!

RonnieSmithx
08.01.2023 5 z 5

Ačkoliv je to kniha napsaná intencionálně pro děti, tak bych si dávala velký pozor na to, co jim vlastně čtu. V první pohádce se vyskytuje psychické týrání, v druhé zvláštní vztah otce a dcery a třetí je vtipná sama o sobě. Jako dospělému člověku se mi dílo velmi líbilo, protože je zajímavé srovnávat příběhy s verzemi od jiných autorů. Nejvíc mě ale zarazil Modrovous, o kterém jsem nikdy předtím neslyšela. Děj měl velmi fascinující a krvavý obrat, protože kdo by čekal, že někdo napíše pohádku inspirovanou sériovým vrahem. Naučení byla taky velice zábavná - asi nejvíce mě zaujalo to s kráskami, které smí oslovit kdejaký ohava.

dzejnyka
30.11.-0001 4 z 5

Pri spomienke na túto knihu sa musím smiať. Kapitola o Modrofúzovi by mohla ašpirovať na "Thrillery pani husi" alebo niečo podobné. Keby ma v detstve strašili touto "rozprávkovou" postavou, asi by som bola bez odvrávania jedla aj cviklu (alebo dokonca dukátové buchtičky). Našťastie rodičia to asi nečítali.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky matky husy v seznamech

v dalších seznamech2x