Poklad na ostrově přehled

Poklad na ostrově
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207084/bmid_poklad-na-ostrove-Cq9-207084.jpg 4 755 755

Napínavý pirátský příběh viděný očima mladého Jima Hawkinse. Ten získá po smrti starého námořníka mapu s úkrytem velkého pokladu kapitána Flinta. Jim Hawkins se vydává na palubě plachetnice Hispaniola na výpravu za pokladem. Lodním kuchařem je však Dlouhý Honza Silver - vůdce pirátů, kteří se pokladu také chtějí zmocnit, a tak o dramatické události a mnoho velkých dobrodružství na ostrově pokladů nebude nouze... Dobrodružný román pro mládež, snad nejslavnější dílo Roberta Louise Stevensona, který se dočkal celé řady filmových a televizních zpracování. Slovem doprovodil Jaromír Kincl a ilustroval Gustav Krum.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Vyšehrad

Treasure Island , 1882

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poklad na ostrově. Přihlašte se a napište ho.

jopp
20.06.2024 4 z 5

Synovi se to líbilo, mě na piráty moc neužije, ale můj názor v tomto moc podstatný není:)

danny_21
15.05.2024 3 z 5

K legendárnímu ostrovů pokladů jsem se opět dostal až po několika desetiletích a po přečtení musím říct, že společně s většinou Mayovek patří do skupiny knih, které dospělému čtenáři přijdou naivňoučsky jednoduché, i když si je z dětství pamatuje jako osudová dobrodružství, čistý střed - 50 %

stansuomi
27.10.2023 5 z 5

Keby sa ma niekto opýtal ako má vyzerať dobrodružná kniha o pirátoch, poviem mu: "OSTROV POKLADOV"

Knižní novinky (45. týden)

01.11.2020

Kniha Poklad na ostrově v seznamech

v Právě čtených6x
v Přečtených1 149x