Porodní bábou proti své vůli přehled

Porodní bábou proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332150/bmid_porodni-babou-proti-sve-vuli-MD9-332150.jpg 5 335 335

Becky Meyrsová, kdysi veselá a odhodlaná zdravotní sestra, se vrací do Hope River. S sebou si přináší trauma z porodu, kterému neúspěšně asistovala, a jako pacienta si veze svého bývalého zaměstnavatele, doktora Bluma. Doktor je na tom ještě hůř než Becky; smrt na operačním sále a tragický skon jeho ženy v ten samý den z něho udělaly nemluvnou, neschopnou trosku. Becky se usídlí v bývalém domově své přítelkyně Patience, a přestože má z porodů panický strach, musí se v chudém kraji plném zoufalých žen a mužů postavit svým démonům čelem.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Reluctant Midwife , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Porodní bábou proti své vůli. Přihlašte se a napište ho.

marti7729
21.11.2023 5 z 5

Druhy pribeh byl snad jeste lepsi nez ten prvni. Pribeh se tentokrat tocil kolem becky a doktora bluma, ktery se zhroutil po smrti zeny a byla mu pecivatelkou. Jrasny strhujici pribeh plny vtipnych, ale i smutnych momentu. Ke konci knihy jsem byla opravdu emocne na dne a smutna za holcicky. Nedalo mi to a pokracuji ihned 3 dilem. Postava Becky je tak skvele napsana, ze si prejete takovou zenu mit ve svem zivote a rikate si jak je skvela.

Alma5
21.08.2023 5 z 5

Tento díl se mi líbil ještě více než ten první. Nejdříve se mi nezdála výměna hlavní postavy, ale nakonec jsem si Becky oblíbila. Líbila se mi postava dr. Bluma, mám ráda takovéto nejednoznačné postavy.

Katuska88
18.07.2023 4 z 5

První díl se mi líbil více. Zde bylo na mne málo porodů a hodně dějových chyb. Např. pacientky z prvního dílu měli najednou místo dcery syna apod. Jsem velká detailistka, takže kvůli tomu ubírám hvězdičku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ne, jsem prostě jen udivená. Netušila jsem, žes měla tak těžký život. Patience se zasměje. Všichni máme těžký život, Becky. To nevíš? Někdy si prostě musíš své zraněné srdce vytáhnout z těla, zašít ho, nacpat si ho zpátky do hrudníku a jít dál...

Kniha Porodní bábou proti své vůli v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x

přátelství děti láska naděje pro ženy chudoba, bída porod

2017  91%Porodní bábou proti své vůli
2016  88%Porodní bába od řeky Hope