Poslední bere vše přehled

Poslední bere vše
https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/8183/bmid_posledni-bere-vse-vAX-8183.jpg 4 104 104

Kniha vítěze v soutěži O nejlepší fantasy obsahuje tři novely, navzájem propojené postavou hlavního hrdiny. Ten je okolnostmi přinucen postavit se v boji proti zlu. Stává se tak součástí hry, kde nejvyšší cenou je jeho vlastní život. Obsahuje tři novely: Dlouhý sprint Poslední bere vše Pouštní škorpion

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední bere vše. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

PetrCepek
11.12.2019 5 z 5

Pokud tuto brožuru seženete, neváhejte a berte. Všechny tři v ní obsažené povídky sice byly vydány také jinde, ale právě na téhle knize je fantastické, že nemá žádné slabé místo.

hanzmb
11.03.2019 3 z 5

Sprint se mi po většinu času líbil, i když jsem ho četl už po druhé. Má to příběh, logickou stavbu a pointu v závěru. Jedinou skvrnou je pro mne ta závěrečná bitva. Jakmile začne neřízená magie vše likvidovat jsem otrávený. Naštěstí závěr už zase přešel do magicky normálnějšího světa. Asi 3,5*. Poslední je dle mého absolutně nejslabší. Příběh se sice pěkně rozjíždí v mučírně, ale odchodem z ní vše skončí. Jako kdyby autor vždy ráno zapomněl, co napsal minulý den. A nebo mu to bylo úplně jedno. Takže někdo, kdo nevylezl do schodů je najednou Conan v nejlepší formě. Někdo, kdo se bránil kouzlům je najednou mocným čarodějem. A když neví jak dál, tak probudí ducha, který vše zachrání. Světlejším zjevem je v závěru vysvětlený původ. Něco málo logiky v bezuzdném řádění magie. Tak 2,5*. Škorpion je starý dobrý Koniáš. Magie v rozumných mezích. Takže 4*. Jen mne štve systém, kdy se k 1 známé povídce nabalí 2 další a vydá se jako nová kniha. Z těch 2 se 1 zase za čas použije do další sbírky.

OldaB
01.01.2019 5 z 5

Dlouhý sprint považuju stále za to nejlepší, co Žamboch napsal. Škoda, že se tomuto světu (za časů mágů) nevěnuje více. Poslední bere vše je příjemná hříčka na téma hry kočky s myší. Pouštního skorpiona moc rád nemám, přijde mi i po létech zbytečně drsná, což ovšem může být pro někoho výhoda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední bere vše v seznamech