Razerova jízda přehled

Razerova jízda
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539246/bmid_razerova-jizda.jpg 4 84 84

Poslední jezdci série

Jeden nikdy není dost. Erotický thriller z prostředí motorkářského klubu. Beth Cornettová je hodná holka, takže se musí držet stranou nebezpečných členů motorkářského klubu. Naneštěstí se jí podaří upoutat pozornost Razera, který má v úmyslu ji navzdory jejím obavám zlákat, aby se s ním vydala na cestu. Když se naplní její nejhorší obavy, zůstane jí zlomené srdce a je rozhodnutá na celou událost zapomenout. Razer se nehodlal změnit kvůli žádné ženě, dokonce ani kvůli Beth. Jejich životní styly byly příliš odlišné a ona s pocitem zrady raději utekla. A on si svou chybu uvědomil příliš pozdě. Až vrah, který má v úmyslu ji zavraždit, přivede Beth zpět k Razerovi a k motorkářskému klubu Poslední jezdci, aby ji ochránil. Razer se možná poučil, ale tentokrát, dokud je v klubu, i ona musí hrát podle jejich pravidel.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Razer's Ride, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Razerova jízda. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

terezaterka2000
01.09.2024 4 z 5

Tak tohle byla opravdu jízda.
Moje první kniha autorky.
Hlavní hrdinka Beth je tak trochu více slušňačka, která ráda pomáhá lidem.
Seznámí se s Razerem, který je její opak.
Razer je jedním z hl. členů motorkařského klubu Poslední jezdci. Razerovi se hned zalíbí a Beth k němu něco také přitahuje.
Je jasné, kam příběh směřuje. Za mě to mělo rychlý spád, ale vlastně jsem to zhltla jako malinu.
Místy je to napínavé a to mám v knihách ráda.
Rozhodně můžu doporučit.

Mishaacka
30.08.2024 4 z 5

Instagram misha_cte_eroticke.romany

klasický erotický román
otevřený sexuální život
motorkáři a motorkářský klub
naivní panna vs lehkovážný ku**vník
špatné dětství - týrání
silné sesterské pouto
násilí, vulgarismy
psáno ve 3 osobě
během kapitol se střídají pohledy Beth a Razera

Těšila jsem se na sérii v češtině, protože jsem četla v angličtině. Věděla jsem do čeho jdu - žhavá erotika, kde jde hlavně o sex, jednoduchá zápletka a motorkáři s egem až na měsíc, které chcete vzít něčím po hlavě a strčit je do ledové vody. A to vše s thrillerovou zápletkou a tajemným vrahem, který usiluje o život Beth.
Já jsem spokojená. Když nebudete nad knihou nějak přemýšlet, bude se líbit.

Jedná se o 1.díl a v této sérii jsou některé příběhy lehce propojené, proto je dost věcí jen naznačených, protože zbytek se vysvětlí v dalším díle. Jednotlivé knihy jsou o jiných párech, ale potkáváte i ostatní a doplníte si informace, které jste o postavách měli

Typická eroťárna, hlavní zápletkou je sex a snaha Razera dostat se Beth co nejdříve do kalhotek. Myslí si, že si hraje na zdráhavou, ale Beth je panna, která nemá s muži zkušenosti... Panna se sexuálním apetitem...

Beth je hodně jednoduchá, místy úplná světice. Dcera pastora, která je ke všem milá, její prací je pomoc starším lidem s domácností. Je to klišé postava - panna, kterou svede mužný a zkušený motorkář. Přesto si nese v sobě hrůzy z dětství a týrání, kterému byla vystavena. Středobodem jejího světa je sestra Lily.

Na to, jak jí všichni v klubu podrazili a zranili, jim pak velmi rychle odpustila. Mohla je v tom vykoupat o něco více...
Odkrytí dětství Beth a Lily je hodně bolestivé a nečekané.

Razer je lehkovážný motorkář, který si užívá svobodného života v klubu, kde je to jeden večírek za druhým a kde spí každý s každým. Je to namyšlený vůl, který myslí jen svým a jediné, co ho zajímá je, jak Beth dostat do postele. A když mu nedá, pustí ji k vodě.
Několikrát ho máte chuť vzít něčím po hlavě, ale pak si říkáte, že se těšíte, až tenhle namyšlenec dopadne tvrdě na zem díky jedné malé blondýnce. A zadek si narazí pořádně

Nuttelka
28.08.2024 5 z 5

Od této jednohubky jsem nic neočekávala a dostala se mi velmi pikantní jízda :-) Samozřejmě musím opominout všechny ty absurdity a hlavně to, že se Razer s Beth k sobě vůbec nehodí :-))) Ale co, kniha mě bavila a to je hlavní.. na další díly jsem zvědavá, jelikož tyto pikantní jednohubky já můžu :-)

Hodinářův trik, Zabít královnu a další knižní novinky (31. týden)

28.07.2024

Kniha Razerova jízda v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x

pro ženy erotika motorkářský gang

Jamie Begley
americká