Pošťák vždycky zvoní dvakrát / Pojistka smrti přehled

Pošťák vždycky zvoní dvakrát / Pojistka smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26005/mid_postak-vzdycky-zvoni-dvakrat-pojist-pl2-26005.png 4 144 144

Detektivní román Pošťák vždycky zvoní dvakrát vyšel poprvé v roce 1934 v Bostonu a vzápětí byl zakázán pro přemíru násilí a erotiky. Přesto se jeho autor stal uznávaným prozaikem s osobitou vizí, popisující odvrácenou stranu Ameriky a románem Pošťák zvoní vždycky dvakrát se inspiroval Camus při psaní svého románu Cizinec.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

The Postman Always Rings Twice / Double Indemnity

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pošťák vždycky zvoní dvakrát / Pojistka smrti. Přihlašte se a napište ho.

apq
09.09.2023 5 z 5

Kniha obsahuje dvě novely, obě jsou čtivé a zajímavé. Druhá se mi ale teda líbila o trochu více. V první teda nechápu absenci pošťáka, ale budiž.

Friedulka
22.08.2023 5 z 5

Napadlo-li vás, jak se bude žít lidem spřízněným společnou vraždou, neváhejte a knihu si přečtěte. Skvělé, skvělé, skvělé.

Péťa1950
23.10.2022 4 z 5

U obou příběhů mě zaujal způsob vyprávění, kdy vrah popisuje celý děj, vnitřní boj se svědomím, jak sebe očistit a vyhnout se dopadení a trestu. Zajímavé sledovat myšlenky od přípravy vražd a další vývoj. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pošťák vždycky zvoní dvakrát / Pojistka smrti v seznamech

v Právě čtených1x