Před přečtením varujte přehled

Před přečtením varujte
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258153/mid_pred-prectenim-varujte-qGQ-258153.jpg 2 2 2

Soubor šesti povídek ze současnosti, které obsahují humor, napětí a občas i lehké literární experimentování s hrou na „co by kdyby“. Ať již jde o vzájemný pohled a porovnání vnitřních světů rybáře a ryby, venkovskou zabíjačku s nečekaným vyústěním, až burleskní příběh české aupairky v Británii, brigádu mladých kluků ve Španělsku s téměř tragickou dohrou, parodický pohled na svět, v němž jsme všichni propojeni více, než si myslíme, či sondu do myšlenek člověka, který opakovaně ztrácí sám sebe, vždy autor hledá poctivý pohled na téma a směřuje k pointě, která většinu čtenářů jistě potěší.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Před přečtením varujte. Přihlašte se a napište ho.

LaCoccinelle
20.03.2019 3 z 5

Po přečtení první povídky, která opravdu pobavila, to vypadalo, že to bude super čtení. Druhá i třetí povídka také fajn. Čtvrtá povídka též super. Ve zbytku už jsem se potom ztratila. Skoro, jako by poslední tři povídky psal jiný autor.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Před přečtením varujte v seznamech

2015  88%Krizová intervence v kazuistikách
2015  40%Před přečtením varujte