Prevít na studiích přehled

Prevít na studiích https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18601/previt-na-studiich-18601.jpg 3 18 18

Prevít vám poradí, matador univerzitních kolbišť, který se vrací ve druhém, souborném vydání svých úspěšných pamětí Prevít na vysoké a Prevít v tajných službách. Otřesné autentické svědectví člověka, který byl u toho. Staňte se i vy svědky studia na Karlově univerzitě a na univerzitě v Řeznu! Osobitý autorský styl plný jazykového humoru vás nepustí od první do poslední stránky. Knihu doprovází skvělé obrázky Lubomíra Lichého.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prevít na studiích. Přihlašte se a napište ho.

Annieren
05.08.2019 3 z 5

Při čtení téhle knihy jsem pochopila, jak otravně se svými věčnými jazykovými analýzami na své okolí působím. Každopádně pěkná reflexe bohemistických studií a toho, jak to tam asi před těmi dvaceti lety vypadalo :)

FunThomas
22.04.2016 3 z 5

Tato kniha asi není pro každého. Ale pro studenty bohemistiky a milovníky jazykového humoru se jedná o povinnou četbu :)

Ashi
16.03.2016 1 z 5

Přečetla jsem pouze první dvě kapitoly. Totálně to nedávalo smysl, působilo to jako náhodné výkřiky, témata se měnila podle autorivy asociace, pro mě až příliš nepochopitelné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prevít na studiích v seznamech

Jan Jícha
česká, 1980