Prezradím ti tajomstvo přehled

Prezradím ti tajomstvo
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33939/prezradim-ti-tajomstvo-33939.jpg 3 20 20

Krásna moderátorka spravodajstva televízie KEY Eliza Blakeová má minulosť, ktorú sa usiluje zatajiť. Jej kolega, príťažlivý a populárny Bill Kendall, radšej volí smrť, ako keby malo vyjsť najavo jeho potupné tajomstvo. Pôvabná a charizmatická Joy Wingardová, potenciálna prvá dáma krajiny, sa takisto úzkostlivo usiluje vyhnúť odhaleniu svojho ľúbostného vzťahu, ktoré by rozbilo jej sen o žiarivej budúcnosti. Farský kňaz otec Alec, nechtiac zasvätený do ľudských omylov, je viazaný povolaním nechávať si tajomstvá druhých pre seba. Nikto z nich však netuší, že karty môže ešte zamiešať ľudská ctižiadosť, ktorá rozhodila siete všetkými smermi a nezastaví sa ani pred úkladnou vraždou, aby dosiahla svoje. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Do You want to Know a Secret, 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prezradím ti tajomstvo. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

asam
18.09.2023 3 z 5

Žádná velká sláva to nebyla, ale přečetla jsem až do konce.

Petrasim
11.04.2021 2 z 5

Detektivní zápletka byla dobrá, ale nebavila mě tam ta prezidentská kampaň.

Aleh
08.08.2018 3 z 5

Detektivní příběh z prostředí jedné americké televizní společnosti v období předvolební prezidentské kampaně. Zamotané klubko pracovních i osobních vztahů mezi moderátory a pracovníky televizního zpravodajství, soudci a volebními týmy prezidentských kandidátů. Poměrně útlá kniha, ale dočkáte se překvapující sebevraždy, loupežného přepadení, podivné nehody, pokusu o otrávení a také pokusu o zabití. A šokujícího závěru (alespoň pro mě).Neřekla bych, že to bylo úplně bez napětí. Mám dojem, že to je tak trochu úděl méně známých autorů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prezradím ti tajomstvo v seznamech

v dalších seznamech1x