Princezna Sultana a její dcery přehled

Princezna Sultana a její dcery
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138795/pricezna-sultana-a-jeji-dcery-138795.jpg 4 115 115

Sultana série

Je říjen roku 1992 a já, princezna Sultana as-Saúd, hraji jednu z hlavních rolí v příběhu, který nic nezamlčuje, líčí události tak, jak probíhaly. Horečné vzrušení se ve mně mísí se zoufalstvím. Vím, že každý z pospaných osudů bude čtenářům připadat neuvěřitelný, pokud nevezmou v úvahu barbarství, s jakým naši muži zacházejí se ženami. Jak přijme mocná rodina As-Suadů mé svědectví? Další osudy princezny Sultany a jejích dcer... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Ivo Železný

Princess Sultana´s daughters, 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Princezna Sultana a její dcery. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (13)

Radka1911
14.07.2024 5 z 5

Pokračování Tajemné princezny líčí další životní osudy princezny Sultany a jejích dětí. I tento díl si zaslouží pět hvězdiček.

Nofar197
07.08.2022 4 z 5

Skvělé, řekla bych i lepší než první díl. Ta bezvýchodnost - ne každá saúdská žena má štěstí, aby měla hezky vztah s manželem, to jsou v této zemi spíš výjimky. Neexistuje právní systém, který by saudske ženy chránil před domácím násilím, hrozbou rozvodu, který je v islámském světě pro muže zalezitosti deseti sekund, ztrátou dětí - viz Sultanina sestra Rima. A hrozivý osud Samiry, kterou vysvobodila po patnácti letech smrt. A během poslednich třiceti let se pro saudske ženy téměř nic nezměnilo.

Adelheid21
15.06.2019 4 z 5

O něco slabší než první díl, ale určitě stojí za přečetní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Princezna Sultana a její dcery v seznamech

v Právě čtených1x