Případ zlověstných kytic přehled

Případ zlověstných kytic
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536559/bmid_pripad-zlovestnych-kytic-661ecb1140ee9.jpg 4 95 95

Enola Holmesová série

Každý ví, že doktor Watson je pravou rukou Sherlocka Holmese, takže když se ztratí, je to šok. Dokonce ani sám Sherlock netuší, kde by mohl být. Enola by tomu ráda přišla na kloub, stále se ale skrývá před svými bratry a zapojení do pátrání by pro ni bylo více než riskantní. Když se však dozví, že do domu Watsonových byla doručena poněkud podivná kytice, hodí obavy za hlavu. Je potřeba najít odesílatele – a to co nejrychleji. Jen ona totiž ví, že obsahuje květiny, které symbolizují smrt!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Case of the Bizarre Bouquets, 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ zlověstných kytic. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (21)

Elion
08.09.2024 5 z 5

Další díl o sestře Sherlocka a Mycrofta Holmesových a opět moc povedená kniha. Každá kniha ze serie je jeden případ a i když nejsou moc dlouhé, vejde se toho do nich opravdu hodně.
Na tuhle serii jsem narazila úplnou náhodou v knihovně a od té doby se moc ráda vracím do Londýnských ulic právě těmito stránkami. Enola Holmes jsou příběhy psané pro mladší čtenáře ale určitě si najdou oblibu i u těch starších.
Kdo by taky nechtě být, občas, mladou detektivkou řešící případy a jdoucí ve stopách svého slavnějšího bratra.
Těším se, až se začtu do dalšího dílu a budu s Enolou prožívat nějaké jiné dobrodružství. Taky doufám že se nějak vyvine její vztah s bratry. Snad k té dobré straně. Bylo by moc krásné kdyby třeba řešila případy společně se svým bratrem a nebo si alespoň vzájemně vypomáhali.

Avinea
17.07.2024 5 z 5

Příběhy s Enolou Holmesovou si mě toto léto získaly, takže jsem v řadě na jeden zátah přečetla už tři díly jako e-knihy. Baví mě to, takže se chystám přečíst si i další případy této odvážné slečny. Jsem zvědavá, jestli se spojí se svým bratrem Sherlockem a ten ji uzná i přesto, že má vůči ženám poměrně pohrdavé smýšlení odpovídající viktoriánské době, ve které se případy odehrávají.

Jarmila97
26.05.2024 5 z 5

Po shlédnutí seriálu jsem musela tuto knihu koupit. Jediné co mě napadá je perfektní .
kniha byla skvělá moc se mi líbila a četla se sama.
celkově pojetí Sherlockovi sestry se mi líbí.
příběh je poutavý a pěkný

Čas lovu, Naše vina a další knižní novinky (43. týden)

22.10.2023

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Případ zlověstných kytic v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech5x